
Пилосос з мішком 2 л для збору пилу сухого прибирання Gorenje VCEA11CMBK споживана потужність 800 Вт фільтр HEPA
3 698 ₴
- Немає в наявності
- Код: VCEA11CMBK
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Фільтр НЕРА (для свіжого повітря) Фільтр НЕРА видаляє до 99,95% пилу з повітря, а також затримує пилок і продукти життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для людей, які страждають на астму або алергію. Всмоктуване повітря проходить через фільтр НЕРА, де частинки пилу та бруду затримуються у волокнах і там залишаються. Прогумовані коліщатка м'яко котяться на будь-якій підлозі. Прогумовані коліщатка запобігають пошкодженню делікатних підлогових покриттів, наприклад, паркету та забезпечують постійний контакт із поверхнею. Пилосос не залишає слідів і подряпин на гладких і твердих поверхнях. Супертиха робота (шум під час роботи 78 дБ). Пилосос працює з мінімальним шумом (як під час звичайної бесіди), так що ви можете прибирати навіть уночі або вранці.Індикація заповнення пилозбірника. Лампочка — індикатор. Світловий індикатор попереджає, що пилозбірник заповнений, і його потрібно замінити або очистити. У разі заповненого пилозбірника збільшується опір проходження повітря через пилосос, тому зростає навантаження на мотор. Автозмотування шнура (шнур не заплутується й не заважає) Автоматичне змотування шнура дає змогу швидко прибрати шнур всередину пилососа після завершення прибирання. Є штатним обладнанням усіх пилососів Gorenje. Зручне паркування. Пилососи обладнані спеціальною кліпсою, яка дає змогу легко та зручно поставити та закріпити трубу після завершення прибирання або на час паузи. Замкніть трубку в тримачі, де вона чекатиме наступного використання. Компактні розміри (економія місця) Завдяки компактним розмірам пилосос ідеально підходить для невеликих квартир. Його можна зберігати в коморі або шафі, позаяк він займає зовсім небагато місця. Насадка 2 в 1 (щітка та щілинна насадка). Пилосос комплектується спеціальною насадкою 2 в 1, яка неабияк спростить прибирання в будинку. Насадка для щілин/мебелі призначена для чищення в кутах і між опуклостями м'яких меблів. Поверніть насадку, керуючись знаком, у робоче положення для чищення штор або пилу на декоративних покриттях.
Потужність всмоктування: 166 Вт.
Мішок-пилозбірник.
Сухе прибирання.
Кількість насадок: 2 насадки 2 в 1 (щітка та щілинна насадка).
Універсальна щітка.
Потік повітря: 28,3 л/с.
Об'єм мішка для пилу: 2 л.
Тип трубки: телескопічна трубка (80 см).
Діаметр трубки: 32 мм.
Матеріал: металева трубка.
Фільтр НЕРА миється (промивається під сильним напором проточної холодної води).
Індикатор заповнення пилозбірника.
Кількість мішків із мікрофільтрацією в комплекті: 1.
Автозмотування шнура.
Діаметр покриття (шнур, шланг і трубка): 7 м.
Вертикальне та горизонтальне паркування.
Зручне паркування: кліпса для фіксації трубки.
Кількість коліс: 3.
Гумові коліщатка.
Колір: чорний.
Довжина приєднувального кабелю: 5.0 м.
Рівень шуму: 78 дБ (А) відносно 1 пВт.
Пилосос загального призначення.
Вимірювання споживання електроенергії й ефективності ґрунтуються на методах, наведених в EN 60312-1 та EN 60704.
Габаритні розміри (шхвхГ): 38 × 20,5 × 27,5 см.
Розміри в пакованні (ШхВхГ): 44 × 28 × 32 см.
Вага нетто: 3,7 кг.
Вага брутто: 6,1 кг.
Потужність під'єднання: 800 Вт
*Дані про відповідність європейським стандартам. Цей вид приладу відповідає таким європейським директивам: • 2014/35/EU• 2014/30/EU• 2009/125/ES• 2011/65/EU• 666/2013/EU
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 166 Вт |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 205 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Насадка-щітка для меблів |
| Особливості | Захист від перегріву, Автоматичне намотування шнура, Індикатор заповнення пилозбірника, Вертикальна парковка, Регулювання потужності всмоктування |
| Радіус дії | 7 м |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 3838782091056 |
| Автосматывание шнура | Да |
| Вага (кг) | 3,7 |
| Вага в упаковці, кг | 6,1 |
| Вихідний фільтр | Миється HEPA |
| Габарити (ВхШхГ) | 20,5х38х27,5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 28 × 44 × 32 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 5 м |
| Додаткові можливості | Измерение потребления электроэнергии и эффективности основываются на методах, приведенных в EN 60312-1 и EN 60704 Поток воздуха: 28,3 л/с Мощность всасывания: 166 Вт |
| Додаткові насадки | Набір додаткових насадок 2 в 1 (щітка і щілинна насадка) |
| Індикатор заповнення пилозбірника | Да |
| Об'єм пилозбірника, л | 2 |
| Прогумовані колеса | Да |
| Пилозбірники | Тканинний мішок |
| Радіус прибирання | 7 м |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип пилососа | Мєшковой |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Рівень шуму, дБА | 78 |
| Экодвигатель | Да |
- Ціна: 3 698 ₴








