
Пилосос з контейнером 2,2 л для збору пилу без мішка сухе прибирання Gorenje VCEA01GACBUCY потужність 800 Вт
4 681 ₴
- Готово до відправки
- Код: VCEA01GACBUCY
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Подвійна фільтрація НЕРА (для свіжого повітря). Фільтр НЕРА видаляє до 99,95% пилу з повітря, а також затримує пилок і продукти життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для людей, які страждають на астму або алергію. Всмоктуване повітря проходить через фільтр НЕРА, де частинки пилу та бруду затримуються у волокнах і там залишаються. Для додаткової ефективності на контейнері для пилу встановлений другий фільтр HEPA.Прогумовані коліщатка м'яко котяться на будь-якій підлозі. Прогумовані коліщатка запобігають пошкодженню делікатних підлогових покриттів, наприклад, паркету та забезпечують постійний контакт із поверхнею. Пилосос не залишає слідів і подряпин на гладких і твердих поверхнях. Супертиха робота (шум під час роботи 78 дБ). Пилосос працює з мінімальним шумом (як під час звичайної бесіди), так що ви можете прибирати навіть уночі або вранці. Індикація заповнення пилозбірника. Коли мішок заповнений, індикатор досягає середини віконця. У разі заповненого пилозбірника збільшується опір проходження повітря через пилосос, тому зростає навантаження на мотор. Автозмотування шнура (шнур не заплутується й не заважає). Автоматичне змотування шнура дає змогу швидко прибрати шнур всередину пилососа після завершення прибирання. Є штатним обладнанням усіх пилососів Gorenje. Зручне паркування. Пилососи обладнані спеціальною кліпсою, яка дає змогу легко та зручно поставити та закріпити трубу після завершення прибирання або на час паузи. Замкніть трубку в тримачі, де вона чекатиме наступного використання. Компактні розміри (заощадження місця). Завдяки компактним розмірам пилосос ідеально підходить для невеликих квартир. Його можна зберігати в коморі або шафі, оскільки він займає зовсім небагато місця. Плавний пуск (мотор слугуватиме довше). Пилососи з плавним пуском мотора більш енергоефективні та слугують довше. Причина — у низькому стартовому крутному моменті, завдяки чому навантаження на рухомі деталі збільшується поступово та заподіює менше шкоди, а також дає змогу знизити енергоспоживання. Насадка 2 в 1 (щітка та щілинна насадка). Пилосос комплектується спеціальною насадкою 2 в 1, яка неабияк спростить прибирання в будинку. Насадка для щілин/мебелі призначена для чищення в кутах і між опуклостями м'яких меблів. Поверніть насадку, керуючись знаком, у робоче положення для чищення штор або пилу на декоративних покриттях.
Контейнер-пилозбірник.
Сухе прибирання.
Кількість насадок: 2 насадки 2 в 1 (щітка та щілинна насадка).
Універсальна щітка.
Об'єм контейнера для пилу: 2,2 л.
Тип трубки: телескопічна трубка.
Діаметр трубки: 32 мм.
Матеріал: хромована трубка.
Подвійний фільтр НЕРА миється (промивається під сильним напором проточної холодної води).
Розташування керування: керування на корпусі.
Регулювання потужності за допомогою обертового регулятора.
Плавний пуск.
Автозмотування шнура.
Діаметр покриття (шнур, шланг і трубка): 7 м.
Вертикальне та горизонтальне паркування.
Зручне паркування: кліпса для фіксації трубки.
Кількість коліс: 3.
Гумові коліщатка.
Колір: блакитний.
Споживання електроенергії кВтч/рік: 25.9 кВтч.
Довжина приєднувального кабелю: 7.0 м.
Рівень шуму: 78 дБ (А) порівняно 1 ПВт.
Пилосос загального призначення.
Вимірювання споживання електроенергії й ефективності ґрунтуються на методах, наведених в EN 60312-1 та EN 60704.
Габаритні розміри (шхвхГ): 36,6 × 37,1 × 26,6 см.
Розміри в пакованні (ШхВхГ): 46 × 30,5 × 35 см.
Вага нетто: 5,7 кг.
Вага брутто: 6,7 кг.
Потужність під'єднання: 800 Вт
*Дані про відповідність європейським стандартам.
Цей вид приладу відповідає таким європейським директивам:• 2014/35/EU• 2014/30/EU• 2009/125/ES• 2011/65/EU• 666/2013/EU
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Синій |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 2.2 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Висота | 371 мм |
| Глибина | 266 мм |
| Ширина | 366 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка |
| Особливості | Функція плавного старту, Автоматичне намотування шнура, Індикатор заповнення пилозбірника, Вертикальна парковка, Регулювання потужності всмоктування |
| Радіус дії | 7 м |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 3838782151651 |
| Автосматывание шнура | Да |
| Артикул | 731885 |
| Вага (кг) | 5,7 |
| Вага в упаковці, кг | 6,7 |
| Вихідний фільтр | Миється HEPA |
| Габарити (ВхШхГ) | 37,1х36,6х26,6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 30,5 × 46 × 35 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 7 м |
| Додаткові можливості | Вимірювання споживання електроенергії та ефективності ґрунтуються на методах, наведених в EN 60312-1 і EN 60704 Споживання електроенергії, квт/рік: 25.9 квтг |
| Додаткові насадки | Набір додаткових насадок 1 (2 в 1: шетка і щілинна насадка) |
| Об'єм пилозбірника, л | 2,2 |
| Прогумовані колеса | Да |
| Пилозбірники | Контейнер |
| Радіус прибирання | 7 м |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Рівень шуму, дБА | 78 |
| Экодвигатель | Да |
- Ціна: 4 681 ₴







