
Пилосос з аквафільтром з контейнером для сухого прибирання Gorenje VCEB01GAWWF споживана потужність 800 Вт подвійна
7 645 ₴
- Готово до відправки
- Код: VCEB01GAWWF
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Водяна фільтрація (ефективне прибирання та чисте повітря) Пилососи з аквафільтром не вимагають мішка — пил збирається в контейнері, у який перед роботою необхідно налити воду. У процесі прибирання вода слугує своєрідним пилозбірником, затримуючи найдрібніші частинки пилу та розчиняючи бруд. Пилососи з аквафільтром призначені для сухого прибирання, їх не можна використовувати для прибирання рідин. Легке очищення (для багаторазового використання) Ємність для води виготовлена з якісного пластику, тому слугуватиме вам довго. Зручна ручка дає змогу легко виливати воду, щоб місткість була швидко готова для наступного використання. Фільтрація НЕРА для свіжого повітря (подвійна) фільтр HEPA видаляє до 99,95% пилу з повітря, а також затримує пилок і продукти життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для людей, які страждають на астму або алергію. Всмоктуване повітря проходить через фільтр НЕРА, де частинки пилу та бруду затримуються у волокнах і там залишаються. Прогумовані коліщатка м'яко котяться на будь-якій підлозі. Прогумовані коліщатка запобігають пошкодженню делікатних підлогових покриттів, наприклад, паркету та забезпечують постійний контакт із поверхнею. Пилосос не залишає слідів і подряпин на гладких і твердих поверхнях. Супертиха робота (шум під час роботи 79 дБ) Пилосос працює з мінімальним шумом (як під час звичайної бесіди), так що ви можете прибирати навіть уночі або вранці. Комплект додаткових насадок (3). До пилососа додається комплект із трьох додаткових насадок, які неабияк спростять прибирання в будинку. Автозмотування шнура (шнур не заплутується й не заважає). Автоматичне змотування шнура дає змогу швидко прибрати шнур всередину пилососа після завершення прибирання. Є штатним обладнанням усіх пилососів Gorenje. Зручне паркування. Пилососи обладнані спеціальною кліпсою, яка дає змогу легко та зручно поставити та закріпити трубу після завершення прибирання або на час паузи. Замкніть трубку в тримачі, де вона чекатиме наступного використання. Захист від перегрівання. Для продовження терміну експлуатації пилососа пристрій обладнаний системою теплового захисту. Пилосос автоматично вимикається у зв'язку з перегріванням у випадках розширеного або неналежного використання.
Потужність всмоктування: 92 Вт.
Об'єм контейнера для пилу: 3 л.
Сухе прибирання.
Набір додаткових насадок (3 шт.) використовується для прибирання кутів та інших невеликих важкодоступних місць.
Щітка для килимів підходить для прибирання килимів, килимових покриттів та подібних поверхонь. Універсальна щітка
Потік повітря: 20.2 л/с.
Об'єм контейнера для пилу: 3,3 л.
Тип трубки: телескопічна трубка.
Діаметр трубки: 35 мм.
Телескопічна трубка: 90 см.
Матеріал: алюмінієва трубка.
Подвійний фільтр НЕРА миється (промивається під сильним напором проточної холодної води).
Розташування керування: керування на корпусі.
Регулювання потужності за допомогою обертового регулятора.
Прогумований держак.
Автозмотування шнура.
Діаметр покриття (шнур, шланг і трубка): 9 м.
Горизонтальне паркування. Зручне паркування: кліпса для фіксації трубки.
Кількість коліс: 3.
Гумові коліщатка
Захист від перегрівання
Колір: білий
Споживання електроенергії кВтч/рік: 30,1 кВтч
Довжина приєднувального кабелю: 7.0 м
Рівень шуму: 79 дБ (А) відносно 1 пВт
Пилосос загального призначення
Вимірювання споживання електроенергії й ефективності ґрунтуються на методах, наведених в EN 60312-1 та EN 60704
Габаритні розміри (шхВхГ): 45 × 31 × 30 см
Розміри в пакованні (шхВхГ): 53 × 34,5 × 34 см
Вага нетто: 6 кг
Вага брутто: 8,7 кг
Потужність під'єднання: 800 Вт
* Дані про відповідність європейським стандартам.
Цей вид приладу відповідає таким європейським директивам:• 2014/35/EU• 2014/30/EU• 2009/125/ES• 2011/65/EU • 666/2013/EU
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 92 Вт |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Аквафільтр |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка |
| Особливості | Захист від перегріву, Автоматичне намотування шнура, Індикатор заповнення пилозбірника, Вертикальна парковка, Регулювання потужності всмоктування |
| Радіус дії | 9 м |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 3838782071249 |
| Артикул | 678536 |
| Вага (кг) | 6 |
| Вага в упаковці, кг | 8,7 |
| Вихідний фільтр | Миється HEPA Аквафільтр |
| Габарити (ВхШхГ) | 31х45х30 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 34,5 × 53 × 34 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 7 м |
| Додаткові можливості | Вимірювання споживання електроенергії та ефективності ґрунтуються на методах, наведених в EN 60312-1 і EN 60704 Споживання електроенергії, квт/рік: 30,1 квт Потік повітря: 20.2 л/Потужність всмоктування: 92 Вт |
| Додаткові насадки | Набір додаткових насадок (3 шт.) використовується для прибирання кутів і інших невеликих важкодоступних місць |
| Додаткові характеристики | Горизонтальна парковка Зручна парковка: кліпса для фіксації люльки Кількість коліс: 3 Гумові коліщатка Захист від перегріву Подвійний фільтр НЕРА Прогумована рукоятка |
| Об'єм пилозбірника, л | 3 |
| Прогумовані колеса | Да |
| Пилозбірники | Контейнер |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Тип трубки | Алюмінієва телескопічна |
| Рівень шуму, дБА | 79 |
| Экодвигатель | Да |
- Ціна: 7 645 ₴









