
Електрична піч з підсвіткою конвекцією гриль рожн ViLgrand VEO526RCL-b 52 л 2000W 250 градусів
3 235 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електродуховка ViLgrand VEO526RCL_b має 3 режими нагрівання: верхній, нижній, комбінований. Режим конвекція. Водночас нижній нагрівальний елемент вмикатиметься/вимикатиметься автоматично, підтримуючи задану температуру, Водночас створюється циркуляція гарячого повітря всередині духовки для рівномірного нагрівання всього об'єму. Режим Конвекції можна використовувати для випікання безе, для того, щоб пропікся великий пиріг або великий шматок м'яса/тушки птиці. Також для приготування одночасно на декількох деках. Режим Вертел (Гриль) містить нижній нагрівальний елемент, що забезпечує потрібну температуру, обертовий рожн дає змогу рівномірно запекти курку гриль, шашлик, рибу або інші страви. Прибор має зручну ергономічну ручку, яка полегшить процес експлуатації. Відчинення дверцят: зверху вниз. Кількість жаростійких скел у дверцятах: 1. Щойно їжа всередині буде готова, піч сповістить вам про цей сигнал. У електричній печі є: таймер на 90 хв зі звуковим сигналом, внутрішнє підсвічування, світловий індикатор живлення, регулювання висоти дека, що робить її зручною. Функції: випічка, гриль, запікання, розморожування, рожна, хлібопічка.
Характеристики:
Об'єм: 52 л.
Потужність: 2000 Вт.
Тип керування: механічний.
Термостат: 100 - 250 °С.
Таймер: 90 хвилин зі звуковим сигналом.
Кількість режимів приготування: 3.
Сигнал про закінчення приготування.
Нагрівальний елемент із неіржавкої сталі.
Регулювання висоти дека.
Дверцята з жароміцного скла.
Індикатор живлення.
Три режими нагрівання: верхній, нижній, комбінований.
Колір: чорний.
Габарити (ВхШхГ): 41x57x34,5 см.
Вага: 9,2 кг.
Комплектація: Деко (антипрогарне покриття) зі знімною ручкою Решітка Вертел
Ручка для рожна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Максимальна потужність печі | 2000 Вт |
| Об`єм | 52 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Вертел |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Підтримання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.2 кг |
| Висота | 410 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8595750197091 |
| Автовідключення | Да |
| Артикул | VEO526RCL |
| Внутрішня підсвітка | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 41 х 57 х 34,5 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Таймер: 90 хв зі звуковим сигналом Кількість стекол дверей: 1 Внутрішня підсвітка |
| Комплектація | Ручка для деко Емальований деко Решітка для гриля Вертел Ручка для вертіла |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 2000 |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Напруга | 220 |
| Об'єм, л | 50-59 |
| Об'єм камери, л | 52 |
| Особливості | З функцією гриля |
| Програми | Верхній нагрів Конвекція Нижній Верхній нагрів+Нижній нагрів, Нижній нагрів+Конвектор Нижній нагрів+Конвектор+ Вертел |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Температура камери, °С | 250 |
| Термостат, °З | 250 |
| Функції приготування | Випічка Гриль Запікання Розморожування Вертел Хлібопічка |
- Ціна: 3 235 ₴










