
Мультиварка 6 в 1 Rotex RMC522-G 900 Вт 23 програми 5 л Мультикухар таймер подвійне антипригарне покриття
2 465 ₴
- Готово до відправки
- Код: RMC522-G
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Якісна та доступна мультиварка Rotex RMC522-G має весь необхідний функціонал: регулювання часу та температури, відкладений старт, таймер 24 години. 23 автоматичні програми приготування, зокрема, програма ШЕФ-кухар. Мультиварка обладнана чашею з подвійним антипригарним покриттям об'ємом 5 л. Чаша на 5 литров. Об'ємна чаша розрахована на 5 літрів вмісту, що робить мультиварку досить місткою. Застосовуючи кілька аксесуарів для готування відразу (наприклад, насадку-пароварку) можна скоротити час приготування вечері. Подвійне антипригарне покриття. Чаша чудово продумана не тільки за формою, а й за складом покриття. Завдяки двошаровому антипригарному покриттю виходить досягти чудового комфорту в приготуванні. Функція таймера. У моделі є опція таймера, призначена для того, щоб задати техніці певний період роботи, після якого відбувається вимкнення. Відтермінування старту. Завдяки цій функції ви зможете виставити таймер, що запускає програму готування після певного періоду часу. Це дасть змогу підготувати їжу безпосередньо до конкретної години — наприклад, приходу з роботи.
Характеристики:
· Потужність: 900 Вт.
· Об'єм чаші: 5 л.
· Покриття чаші: подвійне антипригарне.
· Керування: кнопкове.
· Кількість програм: 21 (шеф кухар, борщ/суп, каша, смаження, мол-я каша, плов, тушкування, йогурт/тесто, холодець, м'ясо, пара, варення, запікання, стерил-я, випічка/хліб, піца, тушкування, холодець)
· Тип дисплея: LED.
· Шнур живлення завдовжки: 1,2 м.
· Таймер: 24 години.
· Відкладений старт.
· Книга рецептів (100).
· Корпус: неіржавка сталь
· Аксесуари: контейнер пароварка, ополоник, ложка, мірна склянка, контейнер для збирання конденсату
· Колір пластику: золотистий/білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Відстрочка старту | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість програм приготування | 23 |
| Максимальний час відстрочки старту | 24 годин |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 5 л |
| Покриття чаші | Тефлонове |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Тип управління | Сенсорне |
| Комплектація | |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Книга рецептів | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Мірна ємність | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 265 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Дисплей | Так |
| Каша | Так |
| Крупа | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Таймер | Так |
| Тушкування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RMC522-G |
| Вага в упаковці, кг | 4,25 |
| Габарити в упаковці (В х Ш х Г), см | 26.5 х 27.5 х 27.5 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові можливості | Попереднє вимкнення функції автоподогрева |
| Кількість автоматичних програм | 21 |
| Комплектація | Мультиварка, Ложка, Ополоник, Мірний стакан, Книга рецептів (100), Пластикова пароварка, Кришка з харчового пластику для чаші, Інструкція |
| Матеріал покриття чаші | Тефлонове |
| Потужність нагрівального елемента, Вт | 900 |
| Загальний об'єм, л | 5 |
| Основна комплектація | Пароварка Чаша Лопатка Мірний стакан Ополоник Контейнер для збору конденсату |
| Особливості | Товщина чаші - 1.7 мм, Корпус з нержавіючої сталі, Регулювання температури і часу приготування, Збереження страви гарячою, Хлібопічка |
| Програми приготування | Шеф кухар, Борщ/Суп, Каша, Смаження, Молочна каша, Плов, Тушкування, Йогурт/Тісто, Холодець, М'ясо, Пар, Варення, Запікання, Стерилизацияя, Випічка /Хліб, Піца, Тушкування, Холодець |
| Регулювання температури приготування (Мультиповар), °С | 40-160 |
| Ручні налаштування | Час Температура |
| Сумісні чаші | RIP5017-A, RIP5032-C, RIP5017-C |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип (1) | Мультиварки |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрівання |
| Функції | Смаження Йогурт Мультиповар Пароварка Підтримання температури Стерилізація посуду Таймер вимкнення Таймер відстрочки Гасіння |
| Колір виробу | Золотистий/білий |
| Мова меню | Український |
- Ціна: 2 465 ₴







