
Мультиварка 6 в 1 Rotex RMC401-B Smart Cooking 29 програм 900 Вт 5 л мультикухар таймер подвійне антипригарне
2 960 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Мультиварка Rotex RMC401-B має унікальний набір функцій Smart Cooking и новій програмою "Томлення". З основних переваг мультиварки:
· Зручна навігація меню
· Скасування функції підігрівання.
· Великий LED-дисплей: для одночасного відображення часу, температури та режимів приготування.
· Регулювання часу та температури.
Все це дає змогу готувати ваші улюблені страви за власним рецептом швидко та зручно. Чаша на 5 литров. Об'ємна чаша розрахована на 5 літрів вмісту, що робить мультиварку досить місткою. Застосовуючи кілька аксесуарів для готування відразу (наприклад, насадку-пароварку) можна скоротити час приготування вечері. Подвійне антипригарне покриття. Чаша чудово продумана не тільки за формою, але й за складом покриття. Завдяки двошаровому антипригарному покриттю виходить досягти чудового комфорту в приготуванні. Функція таймера. У моделі є опція таймера, призначена для того, щоб задати техніці певний період роботи, після якого відбувається вимкнення. Відтермінування старту. Завдяки цій функції ви зможете виставити таймер, що запускає програму готування після певного періоду часу. Це дасть змогу підготувати їжу безпосередньо до конкретної години — наприклад, приходу з роботи.
Характеристики:
· Потужність: 900 Вт.
· Об'єм чаші: 5 л.
· Покриття чаші: подвійне антипригарне.
· Керування: кнопкове.
· Кількість програм: 29 (дитячі: каша, йогурт, тепле молоко, дитяча суміш, молочна каша, стерильно, вівсянка, основні: шеф-кухар, м'ясо, запікання, плов, суп, тісто, на парі, тушкування, риба, смаження, фритюр, барбекю, випікання, розморожування, розігрівання українські: борщ, холодець, голубці, квасоля, настоянка/глінтвейн, млосіння, варення).
· Тип дисплея: LED.
· Шнур живлення завдовжки: 1,2 м.
· Таймер: 24 години.
· Відкладений старт.
· Книга рецептів (120).
· Корпус: неіржавка сталь.
· Аксесуари: контейнер пароварка, ополоник, ложка, мірна склянка, кришка для чаші з харчового пластику.
Колір пластику: сріблястий/чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Відстрочка старту | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість програм приготування | 29 |
| Максимальний час відстрочки старту | 24 годин |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 5 л |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Тип управління | Сенсорне |
| Комплектація | |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Книга рецептів | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Мірна ємність | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Дисплей | Так |
| Каша | Так |
| Крупа | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Таймер | Так |
| Тушкування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RMC401-B |
| Вага в упаковці, кг | 3,8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 25 х 26.5 х 26.5 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові можливості | Попереднє вимкнення функції автоподогрева |
| Кількість автоматичних програм | 30 |
| Комплектація | Мультиварка, Ложка, Ополоник, Мірний стакан, Книга на 120 рецептів, Пластикова пароварка, Інструкція, Кабель живлення: 1.2 м, Кришка для чаші з харчового пластику |
| Матеріал покриття чаші | Тефлонове Подвійне антипригарне |
| Потужність нагрівального елемента | 900 Вт |
| Загальний об'єм, л | 5 |
| Основна комплектація | Пароварка Чаша Лопатка Мірний стакан Ополоник |
| Особливості | Толщина чаши - 1.7 мм, Корпус из нержавеющей стали, Отключение звукового сигнала, Отмена функции подогрева, Регулировка температуры и времени приготовления, Функция Stand-By, Программа "Томление", Программа глинтвейн |
| Регулювання температури приготування (Мультиповар), °С | 40-160 |
| Ручні налаштування | Час Температура |
| Сумісні чаші | RIP5017-A, RIP5032-C, RIP5017-C |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип (1) | Мультиварки |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрівання |
| Функції | Смаження Йогурт Мультиповар Пароварка Стерилізація посуду Підтримання температури Таймер вимкнення Таймер відстрочки Гасіння |
| Колір виробу | Чорний/Нержавіюча сталь |
| Мова меню | Український |
- Ціна: 2 960 ₴







