
Пилосос із мішком для збирання пилу сухого прибирання 2 л ROTEX RVB03-P споживана потужність 1500 Вт мікрофільтр
2 554 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний бюджетний пилосос Rotex RVB03-P призначений для сухого прибирання приміщень. Потужність всмоктування — 300 Вт — гарантує чудові результати прибирання. Пилосос функціональний і надійний. Він має зручне керування.Особливістю цієї моделі вважається регулювання потужності на корпусі. Варто зазначити стильний дизайн пилососа, а також його компактні габарити.Насадки, які входять до комплекту, допомагають ще ефективніше прибирати. Щітка для підлоги та килимів ретельно прибере все сміття й пил. Насадка для щілин допоможе позбутися від забруднень у кожному куточку квартири.КОМПЛЕКТАЦІЯ Пилосос зі встановленим фільтром і тканинним пилозбірником — 1 шт. Гнучкий шланг — 1 шт. Телескопічна подовжувальна трубка — 1 шт. Щітка для підлоги/рівневих покриттів — 1 шт. Щілинна насадка — 1 шт.Малювальні мішки — 3 шт. Інструкція — 1 шт. Вертикальне паркування Автосмотка шнураІндикатор заповнення пилозбірника Регулятор потужності на корпусіОб'єм пилозбірника: 2 л Довжина мережевий шнур: 5 м ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Електроживлення: 220-240 В ~ 50 Гц Максимальна потужність 1500 ВтМощість всмоктування: 300 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 300 Вт |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип вихідного фільтра | Мікрофільтр |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Подовжувальні трубки, Щілинна насадка |
| Об'єм котла (бака для води) | 2 л |
| Особливості | Індикатор заповнення пилозбірника, Вертикальна парковка, Автоматичне намотування шнура |
| Радіус дії | 7.5 м |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автосматывание шнура | Да |
| Артикул | RVB03-P |
| Вага | 5 кг г |
| Вихідний фільтр | Мікрофільтр |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 43 х 29 х 26 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 5 м |
| Додатково | 3 паперових мішка в комплекті |
| Додаткові насадки | Щілинна |
| Додаткові характеристики | Мікрофільтр |
| Комплектація | Пилосос з встановленим фільтром і тканинним пилозбірник – 1 шт. Гнучкий шланг – 1 шт. Телескопічна подовжувальна трубка – 1шт. Щітка для підлоги/килимових покриттів – 1 шт. Щілинна насадка – 1 шт. Паперові мішки - 3 шт. Інструкція – 1 шт. |
| Об'єм пилозбірника, л | 2 |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Радіус прибирання | 7,5 м |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сфера використання | Для дому |
| Технічні особливості | Автосмотка шнура Індикатор заповнення пилозбірника Вертикальна парковка Регулятор потужності на корпусі |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Рівень шуму, дБА | 78 |
- Ціна: 2 554 ₴






