
Пилосос з контейнером без мішка для сухого прибирання циклонного типу 2 л PRIME Technics PVC 2089 CW споживана
4 285 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Пилосос PRIME Technics PVC 2089 CW з циклонною системою фільтрації для сухого прибирання з пластиковим контейнером для пилу на 2,0 л. Загальна потужність 2000 Вт, потужність всмоктування 365 Вт. Система фільтрів НЕРА 13 зовнішній, і НЕРА 10 внутрішній. Обладнаний телескопічною трубкою та щіткою для чищення підлоги. Можна паркувати як вертикально, так і горизонтально. Радіус дії 7,5 м. Має індикатор заповнення пилозбірника. Багатоступенева фільтрація (НЕРА). Технологія антиалергенної повної герметизації й 5-етапна циклонна система фільтрації вловлюють 99,97% частинок у повітрі, навіть якщо частинки діаметром 0,3 мікрометра, запобігаючи поширенню алергенів і бактерій. Фільтр відокремлює небажані частинки від повітря та ізолює їх, забезпечуючи чистоту середовища. Здатний ефективно видаляти пил, пилових кліщів і алергенів. Циклонний пилосос має особливу конструкцію, що дає змогу генерувати невеликий вихор усередині пилозбірника. Така конструкція дає змогу пилососу зберігати потужність навіть за повного пилозбірника, що неабияк збільшує термін експлуатації мотора.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Пилосос зі встановленим контейнером пилозбірником і фільтрами — 1 шт.
Гнучкий шланг — 1 шт.
Телескопічна подовжувальна трубка — 1 шт.
Щітка для підлоги/парових покриттів — 1 шт.
Щілинна насадка — 1 шт.
Насадка для м'яких меблів
Інструкція — 1 шт.
Щілинна насадка призначена для чищення радіаторів, щілин, кутів і простору між подушками диванів.
Насадка для чищення меблевої оббивки призначена для чищення тканинних поверхонь м'яких меблів.
Горизонтальне/вертикальне паркування.
Регулятор потужності на корпусі.
Індикатор заповнення пилозбірника.
Об'єм контейнера — пилозбірника: 2 л.
Довжина мережевого шнура: 5 м.
Рівень шуму, дБ: 84
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Електроживлення: 220-240 В ~ 50 Гц
Максимальна потужність 2000 Вт
Потужність всмоктування: 365 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 365 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 418 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Насадка-щітка для меблів, Щілинна насадка |
| Особливості | Індикатор заповнення пилозбірника, Вертикальна парковка, Автоматичне намотування шнура, Регулювання потужності всмоктування |
| Радіус дії | 7.5 м |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автосматывание шнура | Да |
| Артикул | PVC 2089 CW |
| Вихідний фільтр | НЕРА |
| Габарити (ВхШхГ), см | 29 х 29 х 41,8 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 32,5 х 32,5 х 48,5 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 5 м |
| Додаткові насадки | Щелевая насадка Для меблів |
| Додаткові характеристики | 5-етапна циклонна система фільтрації вловлюють 99,97% часток в повітрі, навіть якщо частинки діаметром 0,3 мікрометра |
| Об'єм пилозбірника, л | 2 |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Прогумовані колеса | Да |
| Радіус прибирання | 7,5 м |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сфера використання | Для дому |
| Технічні особливості | Циклонна система фільтрації Автосмотка шнура Індикатор заповнення пилозбірника Горизонтальна/вертикальна парковка |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Рівень шуму, дБА | 84 |
| Колір корпусу | Білий/червоний |
- Ціна: 4 285 ₴










