
Пилосос з контейнером без мішка для сухого прибирання циклонного типу 2,5 л Magio MG-891 споживана потужність 2000
2 699 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Пилосос циклонного типу MG-891 ефективно очистить будь-яке приміщення від пилу і бруду, що накопичився. Легка та компактна конструкція забезпечує зручне переміщення приладу під час прибирання. Мережевий кабель завдовжки 5 м позбавить потреби постійного перемикання між розетками. М'які прогумовані колеса запобігають пошкодженню делікатних підлог. Створюючи потужний повітряний потік, Magio MG-891 ретельно збиратиме всі забруднення, а ідеальна комбінація потужного двигуна та продуманої робочої насадки зробить процес прибирання максимально швидким і ефективним. Пилосос обладнаний системою збирання пилу типу циклон і зручним пластиковим пилозбірником, завдяки якій воддух всмоктується з потужністю 300 Вт і, пройшовши через 5-ступеневу систему фільтраціївиходить назовні абсолютно чистим. Циклонний пилосос має особливу конструкцію, що дає змогу генерувати невеликий вихор усередині пилозбірника. Така конструкція дає змогу пилососу зберігати потужність навіть за повного пилозбірника, що неабияк збільшує термін експлуатації мотора. Телескопічна труба. Зручна складана трубка пилососа ідеально підійде для людини будь-якого зросту та додасть додаткового комфорту під час прибирання. Вам не потрібно нахилятися, щоб пилососити, просто налаштуйте трубку під свій зріст. Модель обладнана також фільтром НЕРА, який видаляє до 99,97% пилу з повітря, а також затримує пилок і продукти життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для людей, які страждають на астму або алергію. Проходячи через фільтр частинки пилу та бруду, затримуються у волокнах і там залишаються, забезпечуючи цим ідеальну чистоту повітря.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Пилосос зі встановленим контейнером пилозбірником і фільтрами — 1 шт.
Гнучкий шланг — 1 шт.
Телескопічна подовжувальна трубка — 1 шт.
Щітка для підлоги/парових покриттів — 1 шт.
Комбінована щілинна насадка — 1 шт.
Насадка для м'яких меблів — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Компактні розміри, невелика вага.
Горизонтальне паркування.
Регулятор потужності на корпусі.
Захист від перегрівання.
Індикатор заповнення пилозбірника.
Об'єм пилозбірника: 2,5 л.
Довжина мережевого шнура: 5 м.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Електроживлення: 220-240 В ~ 50 Гц.
Максимальна потужність 2000 Вт.
Потужність всмоктування: 300 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Синій |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 300 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Насадка-щітка для меблів, Щілинна насадка |
| Особливості | Індикатор заповнення пилозбірника, Захист від перегріву, Автоматичне намотування шнура, Регулювання потужності всмоктування |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автосматывание шнура | Да |
| Артикул | MG-891 |
| Вага (кг) | 5 кг |
| Вихідний фільтр | НЕРА |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 5 м |
| Додаткові насадки | Щелевая насадка Для меблів |
| Додаткові особливості | Гнучкий шланг з ергономічною ручкою Ручка для зручності перенесення |
| Об'єм пилозбірника, л | 2,5 |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Прогумовані колеса | Да |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сфера використання | Для дому |
| Технічні особливості | Автосмотка шнура Індикатор заповнення пилозбірника Прогумовані колеса Горизонтальна парковка Мульти-ступінчаста система фільтрації |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
- Ціна: 2 699 ₴










