
Пилосос контейнерний без мішка для сухого прибирання циклонного типу 2,5 л ARTEL VCC 0220 споживана потужність
5 105 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнерний пилосос ARTEL VCC 0220 ефективно очистить будь-яке приміщення від пилу і бруду, що накопичився. Легка та компактна конструкція забезпечує зручне переміщення приладу під час прибирання. Пилосос обладнаний системою збору пилу типу циклон і зручним пластиковим пилозбірником, завдяки якій повітря всмоктується з потужністю 430 Вт і, пройшовши через 5-ступеневу систему фільтрації, виходить назовні абсолютно чистим.Циклонний пилосос має особливу конструкцію, що дає змогу генерувати невеликий вихор всередині пилозбірника. Така конструкція дає змогу пилососу зберігати потужність навіть за повного пилозбірника, що неабияк збільшує термін експлуатації мотора.Телескопічна труба. Зручна складана трубка пилососа ідеально підійде для людини будь-якого зросту та додасть додаткового комфорту час прибирання. Вам не потрібно нахилятися, щоб пилососити, просто налаштуйте трубку під свій зріст.Висока маневровість. Пилосос сконструйований у такий спосіб, щоб пересувати його було максимально зручно. Переднє коліщатко пилососа дає змогу легко керувати ним, а завдяки крутильному шлангу пилосос можна повертати на 360 градусів.В стандартну комплектацію пилососа Artel входять ультразручні щітки Extra All Floors і Maxi Turbo. Щітки створені для ретельного видалення пилу з будь-яких, навіть найбільш важкодоступних місць.Модель обладнана також фільтром НЕРА, який захоплює з повітря, що пропускається, навіть найдрібніші частинки пилу та запобігає надмірному висушуванню повітря.HEPA-фільтр Встановлені в пилососах ARTEL фільтри тонкого очищення повітря НЕРА (High Efficiency Particulate Air — високоефективна затримка частинок) дають змогу затримувати найдрібніші частинки алергенів і мікроорганізмів, і, відповідно, забезпечувати ідеальну чистоту повітря. КОМПЛЕКТАЦІЯ Пилосос зі встановленим контейнером пилозбірником і фільтрами — 1 шт. Гнучкий шланг — 1 шт. Телескопічна подовжувальна трубка — 1 шт. Щітка для підлоги/рівневих покриттів — 1 шт. Комбінована щілинна насадка — 1 шт. Насадка для пилу Насадка для м'яких меблів Інструкція — 1 шт. Компактні розміри, невелика вагаГоризонтальна парколятор потужності на корпусеїндикатор заповнення пилозбірника Об'єм пилозбірника: 2,5 л Довжина мережевого шнура: 5 м ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Електроживлення: 220-240 В ~ 50 Гц Максимальна потужність 2000 ВтМощість всмоктування: 430 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автосматывание шнура | Да |
| Артикул | VCC 0220 |
| Вага (кг) | 7,54 кг |
| Вихідний фільтр | НЕРА |
| Габарити (ВхШхГ), см | 30 х 39 х 36 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 38,2х54,8х37,8 |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 5 м |
| Додаткові насадки | Щілинна Турбощітка Для меблів |
| Додаткові особливості | Гнучкий силіконовий шланг Шумоізоляція Щітка Extra All Floors |
| Потужність всмоктування | 430 Вт |
| Об'єм пилозбірника, л | 2,5 |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Прогумовані колеса | Да |
| Радіус прибирання | 7,7 м |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Країна виробник товару | Узбекистан |
| Країна реєстрації бренду | Узбекистан |
| Сфера використання | Для дому |
| Технічні особливості | Автосмотка шнура Індикатор заповнення пилозбірника Горизонтальна парковка |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Рівень шуму, дБА | 80 |
| Колір корпусу | Блакитний |
- Ціна: 5 105 ₴







