
Пилосос із мішком для збирання пилу сухого прибирання 3,5 л ECG VP 3189 S споживана потужність 800 Вт фільтр HEPA білий
4 791 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Пилосос для сухого прибирання ECG VP 3189 S створений для того, щоб ви могли з комфортом прибирати приміщення. Фільтрація НЕРА для свіжого повітря фільтр НЕРА видаляє до 99,95% пилу з повітря, а також затримує пилок і продукти життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для людей, які страждають на астму або алергію. Всмоктуване повітря проходить через фільтр НЕРА, де частинки пилу та бруду затримуються у волокнах і там залишаються. Прогумовані коліщатка м'яко котяться на будь-якій підлозі. Прогумовані коліщатка запобігають пошкодженню делікатних підлогових покриттів, наприклад, паркету та забезпечують постійний контакт із поверхнею. Пилосос не залишає слідів і подряпин на гладких і твердих поверхнях. Індикація заповнення пилозбірника. Світловий індикатор попереджає, що пилозбірник заповнений, і його потрібно замінити або очистити. У разі заповненого пилозбірника збільшується опір проходження повітря через пилосос, тому зростає навантаження на мотор. Автозмотування шнура (шнур не заплутується й не заважає) Автоматичне змотування шнура дає змогу швидко прибрати шнур всередину пилососа після завершення прибирання.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Пилосос із мішком для збирання пилу Гнучкий шланг — 1 шт.
Щітка для підлоги/парових покриттів — 1 шт.
Комбінована щілинна насадка — 1 шт.
Турбощітка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Вертикальне паркування.
Регулятор потужності на корпусі.
Захист від перегрівання.
Пилосос із мішком для збирання пилу
Високоефективний двигун потужністю 800 Вт
Місткість мішка для збирання пилу 3,5 л
Тип мешка: Swirl Y 12 MicroPor Plus / Koma ECG VP 3163 S
Клас енергоспоживання B
Регульована потужність всмоктування
Моторний фільтр
Антистатичний всмоктувальний фільтр
HEPA-фільтр класу 11
Автоматичне змотування шнура.
Шнур живлення завдовжки 5 м.
Радіус дії 7,5 м.
2 положення паркінгу.
Телескопічна трубка з неіржавкої сталі.
Мініпензель TURBO.
Високоефективна насадка для підлоги з висувною щіткою, щілинна насадка.
Відсік для вузької насадки
Великі колеса з гумовою поверхнею.
Рівень шуму, дБ: 78
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.55 кг |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Турбощітка для підлоги, Щілинна насадка |
| Особливості | Захист від перегріву, Автоматичне намотування шнура, Фільтр для захисту мотора, Індикатор заповнення пилозбірника, Вертикальна парковка, Регулювання потужності всмоктування |
| Радіус дії | 7.5 м |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автосматывание шнура | Да |
| Вага (кг) | 5,55 |
| Вихідний фільтр | HEPA-фільтр класу 11 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 23х32,5х31 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 5 м |
| Додаткові насадки | Щілинна Турбощітка |
| Комплектація | Пилосос з мішком для збору пилу – 1 шт. Гнучкий шланг – 1 шт. Телескопічна трубка з нержавіючої сталі– 1шт. Високоефективна насадка для підлоги з висувною щіткою – 1 шт. Щілинна насадка – 1 шт. Інструкція – 1 шт. |
| Об'єм пилозбірника, л | 3,5 л |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Парковка | вертикальна |
| Прогумовані колеса | Да |
| Радіус прибирання | 7,5 м |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Технічні особливості | Автосмотка шнура Індикатор заповнення пилозбірника Вертикальна парковка Прогумовані коліщата Моторний фільтр Антистатичний всмоктуючий фільтр, Відсік для вузької насадки Захист від перегріву |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Рівень шуму, дБ | 78 |
- Ціна: 4 791 ₴










