
Пилосос із мішком для збирання пилу сухого прибирання ECG VP S1010 споживана потужність 800 Вт 1,5 л фільтр HEPA чорний
3 958 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Пилосос для сухого прибирання ECG VP S1010 створений для того, щоб ви могли з комфортом прибирати приміщення. Фільтрація НЕРА для свіжого повітря. Фільтр НЕРА видаляє до 99,95% пилу з повітря, а також затримує пилок і продукти життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для людей, які страждають на астму або алергію. Всмоктуване повітря проходить через фільтр НЕРА, де частинки пилу та бруду затримуються у волокнах і там залишаються. Прогумовані коліщатка м'яко котяться будь-якою підлогою Прогумовані коліщатка запобігають пошкодженню делікатних підлогових покриттів, наприклад, паркету та забезпечують постійний контакт із поверхнею. Пилосос не залишає слідів і подряпин на гладких і твердих поверхнях. Індикація заповнення пилозбірника. Лампочка-індикатор. Світловий індикатор попереджає, що пилозбірник заповнений, і його потрібно замінити або очистити. У разі заповненого пилозбірника збільшується опір проходження повітря через пилосос, тому зростає навантаження на мотор. Автозмотування шнура (шнур не заплутується й не заважає) Автоматичне змотування шнура дає змогу швидко прибрати шнур всередину пилососа після завершення прибирання. Є штатним обладнанням усіх пилососів ECG. Зручне паркування. Пилососи обладнані спеціальною кліпсою, яка дає змогу легко та зручно поставити та закріпити трубу після завершення прибирання або на час паузи. Замкніть трубку в тримачі, де вона чекатиме наступного використання.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Пилосос із мішком для збирання пилу — 1 шт.
Гнучкий шланг — 1 шт.
Пластикова трубка з двох частин — 1 шт.
Щітка для підлоги/парових покриттів — 1 шт.
Комбінована щілинна насадка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Вертикальне паркування.
Регулятор потужності на корпусі.
· тип пилососа мішковий.
· компактні розміри, невелика вага.
· високоефективний двигун потужністю 800 Вт.
· регулювання потужності.
· автоматичне змотування шнура.
· 1 положення паркування.
· потужність всмоктування: 16,5 кПа (180 Вт ±30 Вт).
· пластикова труба з 2 частин.
· прогумовані колеса для легкого переміщення.
· індикатор заповнення мішка для збирання пилу.
· об'єм мішка для збирання пилу: 1,5 л.
· радіус дії 7,5 м.
· фільтри: · моторний фільтр (пінний), фільтр-пилозбірник на виході, HEPA-фільтр F7, паперовий мішок 1,5 л
· тип мешка: EC22S, SWIRL Y 45.
· довжина шнура живлення: 5 м
· захист від перегрівання.
· комбінована пластикова труба діаметром 23 мм.
щітка для підлоги, вузька багатоцільова щітка.
· уровень шума ≤80 дБ.
· номінальна напруга 220–240 В~ 50/60 Гц
· габарити (ВхШхГ) 31.1 × 24.5 × 20.4 см
· вага 3.1 кг
· гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Потужність всмоктування | 180 Вт |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 324 мм |
| Глибина | 207 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Насадка-щітка для меблів, Щілинна насадка |
| Особливості | Індикатор заповнення пилозбірника, Вертикальна парковка, Автоматичне намотування шнура, Регулювання потужності всмоктування |
| Радіус дії | 7.5 м |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автосматывание шнура | Да |
| Артикул | VP S1010 |
| Вага (кг) | 3,1 |
| Вихідний фільтр | НЕРА |
| Габарити (ВхШхГ), см | 32,4х25х20,7 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 5 м |
| Додаткові насадки | Насадка 2-в-1: щілинна і для оббивки м'яких меблів |
| Комплектація | Пилосос з мішком для збору пилу – 1 шт. Гнучкий шланг – 1 шт. Щітка для підлоги/килимових покриттів – 1 шт. Комбінована щілинна насадка – 1 шт. Пластикова трубка з двох частин – 1 шт. Інструкція – 1 шт. |
| Об'єм пилозбірника, л | 1,5 |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Парковка | вертикальна |
| Прогумовані колеса | Да |
| Радіус прибирання | 7,5 м |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Технічні особливості | Автосмотка шнура Індикатор заповнення пилозбірника Вертикальна парковка Прогумовані коліщата |
| Тип трубки | Пластикова складова |
| Рівень шуму, дБ | ≤80 |
- Ціна: 3 958 ₴










