
Пилосос з контейнером для збирання пилу без мішка сухе прибирання Gorenje VCE03SPRCY споживана потужність 800 Вт
5 787 ₴
- Готово до відправки
- Код: VCE03SPRCY
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Подвійна фільтрація HEPA (для свіжого повітря) Подвійна фільтрація в пилососах лінійки Supa Power забезпечує багатоступеневе очищення повітря.Фільтр НЕРА видаляє до 99,95% пилу з повітря, а також затримує пилку та продукти життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для людей, страждають на астму або алергію. Всмоктуване повітря проходить через фільтр НЕРА, де частинки пилу та бруду затримуються у волокнах і там залишаються. Для додаткової ефективності на контейнері для пилу встановлений 2-й фільтр HEPA.Прогумовані коліщатка м'яко котяться на будь-якій підлозі. Прогумовані коліщатка запобігають пошкодженню делікатних підлогових покриттів, наприклад, паркету та забезпечують постійний контакт із поверхнею. Пилосос не залишає слідів і подряпин на гладких і твердих поверхнях. Супертиха робота. Пилосос працює з мінімальним шумом (як під час звичайної бесіди), так що ви можете прибирати навіть уночі або вранці. Індикація заповнення пилозбірника. Коли мішок заповнений, індикатор досягає середини віконця. У разі заповненого пилозбірника збільшується опір проходження повітря через пилосос, тому зростає навантаження на мотор. Автозмотування шнура (шнур не заплутується й не заважає). Автоматичне змотування шнура дає змогу швидко прибрати шнур всередину пилососа після завершення прибирання. Є штатним обладнанням усіх пилососів Gorenje. Зручне паркування. Пилососи обладнані спеціальною кліпсою, яка дає змогу легко та зручно поставити та закріпити трубу після завершення прибирання або на час паузи. Замкніть трубку в тримачі, де вона чекатиме наступного використання. Плавний пуск (мотор слугуватиме довше). Пилососи з плавним пуском мотора більш енергоефективні та слугують довше. Причина — у низькому стартовому крутному моменті, завдяки чому навантаження на рухомі деталі збільшується поступово та заподіює менше шкоди, а також дає змогу знизити енергоспоживання. Комплект додаткових насадок. До пилососа додається комплект із 3 додаткових насадок, які неабияк спростять прибирання в будинку. Насадка для щілин/мебелі призначена для чищення в кутах і між опуклостями м'яких меблів.
Контейнер-пилозбірник.
Сухе прибирання.
Універсальна щітка підлога/килим.
Турбощетка.
Кількість додаткових насадок: 3 (щітка та щілинна насадка, насадка для оббивки).
Об'єм контейнера для пилу: 1,7 л.
Тип трубки: телескопічна трубка, 92 см.
Діаметр трубки: 35 мм.
Матеріал: алюмінієва трубка.
Подвійний фільтр НЕРА миється (промивається під сильним напором проточної холодної води).
Розташування керування: керування на корпусі.
Регулювання потужності за допомогою обертового регулятора.
Плавний пуск.
Автозмотування шнура.
Діаметр покриття (шнур, шланг і трубка): 18 м.
Вертикальне та горизонтальне паркування.
Зручне паркування: кліпса для фіксації трубки.
Кількість коліс: 3.
Гумові коліщатка
Колір: червоний.
Споживання електроенергії кВтч/рік: 32,7 кВтч.
Довжина приєднувального кабелю: 7.0 м.
Рівень шуму: 79 дБ (А) відносно 1 пВт.
Пилосос загального призначення.
Вимірювання споживання електроенергії й ефективності ґрунтуються на методах, наведених в EN 60312-1 та EN 60704.
Габаритні розміри (шхВхГ): 42 × 28 × 29,5 см.
Розміри в пакованні (шхВхГ): 53,5 × 37,5 × 31,5 см.
Вага нетто: 7,5 кг.
Вага брутто: 8,4 кг.
Потужність під'єднання: 800 Вт
*Дані про відповідність європейським стандартам.
Цей вид приладу відповідає таким європейським директивам:• 2014/35/EU• 2014/30/EU• 2009/125/ES• 2011/65/EU• 666/2013/EU
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість щіток в комплекті | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1.7 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 198 Вт |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Турбощітка для підлоги, Насадка-щітка для меблів, Щілинна насадка |
| Особливості | Функція плавного старту, Автоматичне намотування шнура, Індикатор заповнення пилозбірника, Вертикальна парковка, Регулювання потужності всмоктування |
| Радіус дії | 18 м |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 3838782431883 |
| Артикул | 736482 |
| Вага (кг) | 7,5 |
| Вага в упаковці, кг | 8,4 |
| Вихідний фільтр | Миється HEPA |
| Габарити (ВхШхГ) | 42×28×29,5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 53,5×37,5×31,5 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 7 м |
| Додаткові можливості | Вимірювання споживання електроенергії та ефективності ґрунтуються на методах, наведених в EN 60312-1 і EN 60704 Споживання електроенергії, квт/рік: 32,7 квт Потужність всмоктування: 198 Вт |
| Додаткові насадки | Турбощітка Для меблів Щілинна |
| Додаткові особливості | Регульована ручка Плавне включення двигуна Діаметр покриття: 18 м Зручна парковка: кліпса для фіксації трубки |
| Комплектація | Пилосос Насадки Гнучкий шланг Телескопічна алюмінієва трубка (92 см) Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Об'єм пилозбірника, л | 1,7 |
| Основні насадки | Підлога-килим Турбощітка |
| Прогумовані колеса | Да |
| Пилозбірники | Контейнер |
| Радіус прибирання | 18 м |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Сфера використання | Для дому |
| Технічні особливості | Автосмотка шнура, Прогумовані колеса З індикатором заповнення пилозбірника |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Тип трубки | Алюмінієва телескопічна |
| Рівень шуму, дБА | 79 |
- Ціна: 5 787 ₴






