
Пилосос з аквафільтром для сухого прибирання Vilgrand VVC1845A споживана потужність 1800 Вт 4 л фільтр НЕРА
2 425 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Пилосос Vilgrand VVC1845A з потужністю 1800 Вт округлої форми завдяки своїм невеликим розмірам не займе багато місця для зберігання.
На лицьовій поверхні пристрою розташовані кнопки керування, за допомогою яких можна вибрати 1 з 4 швидкісних режимів. Пилосос підходить для прибирання квартир, будинків і офісних приміщень, має довгий шнур живлення, електронне регулювання потужності, аквафільтр із 5 етапами фільтрації. Повітря, що надходить в аквафільтр, ретельно очищається водою й проходить такі етапи фільтрації, залишаючи на них менше забруднення, ніж у разі відсутності аквафільтра. Отже, фільтри, що очищають повітря після аквафільтра, довше залишаються ефективними та їм рідше потрібна заміна, ніж у такий же фільтр, повітря, у яке надходить без попереднього водного очищення. Об'єм контейнера з аквафільтром становить 4 л. Маленький помічник підкорить своїх користувачів можливістю проводити не тільки ідеальне прибирання, а й ароматизацію приміщення. У ньому також є функція обдування, за допомогою якої легко очистити радіатори опалення, оргтехніку, а також просушити речі. Пристрій має двигун на 1800 Вт, який забезпечує постійну потужність всмоктування на рівні 350 Вт, що дає змогу за кілька хвилин повністю очистити будь-які поверхні підлоги, м'яких меблів та інших предметів. Зручна ручка, ергономічний дизайн, компактний розмір приладу та наявність декількох насадок, включно з насадкою для підлоги, м'якими поверхнями, для очищення речей, принесуть задоволення в застосуванні.
Переваги:
4 швидкісні режими.
5 етапів фільтрації.
АКВА-фільтр.
Ароматизація приміщення.
Функция обдува.
Електронне регулювання потужності
Комплектація:
Пилосос зі встановленими фільтрами та контейнером-пилозбірником — 1 шт.
Гнучкий шланг — 1 шт.
Телескопічна труба — 1 шт.
Насадка для чищення килимів і підлоги — 1 шт.
Насадки для меблів — 1 шт.
Насадка для одягу — 1 шт.
Щілинна насадка — 1 шт.
Гарантійний талон — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Технічні характеристики:
Електроживлення: 220-240 В ~ 50 Гц
Номінальна споживана потужність: 1400 Вт
Потужність всмоктування: 350 Вт
Максимальна потужність: 1800 В
Рівень шуму: ≤ 78 дБ
Довжина шнура: 5 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість щіток в комплекті | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 350 Вт |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Аквафільтр |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Насадка-щітка для меблів, Щілинна насадка, Насадка для паркету |
| Об'єм котла (бака для води) | 4 л |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура, Регулювання потужності всмоктування |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.1 г |
| Вихідний фільтр | HEPA (миється), Аквафільтр |
| Габарити (ВхШхГ), см | 49,5х33х31,5 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 5 м |
| Додаткові насадки | Для меблів Для паркету Щілинна |
| Додаткові особливості | Інноваційний водний фільтр HEPA, що затримує 99,99% часток пилу. |
| Кількість рівнів потужності | 4 |
| Комплектація | Пилосос з встановленими фільтрами і контейнер-пилозбірник Гнучкий шланг Телескопічна труба Насадка для чищення килимів і підлоги Насадки для меблів, Насадка для одягу Щілинна насадка Інструкція Гарантійний талон |
| Об'єм пилозбірника, л | 4 |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Технічні особливості | Автосмотка шнура |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Рівень шуму, дБ | ≤ 78 |
- Ціна: 2 425 ₴










