
Пральна машина автомат фронтальна Gorenje WP60S3 6 кг замооочищення SterilTub тихе прання 16 програм
9 269 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова
хвиляста перфорація барабана в поєднанні з особливою хвилеподібною формою 3D-ребер
пом'якшує волокна, що забезпечує дбайливіший догляд за одягом, дає змогу
домогтися бездоганної якості прання та мінімізувати утворення складок.
Проста і
зручна панель керування з центральним перемикачем програм дає змогу
почати прання, зробивши 3 прості дії. Увімкніть машину, виберіть програму
і натисніть кнопку СТАРТ! Без потреби вибирати додаткові функції й
настроювання. Параметри можна вільно змінювати на великій сенсорній панелі
керування, тому будьте впевнені, що білизна буде випрана саме так, як
вам потрібно.
Підвищена
температура та додаткове полоскання під час виконання програми «Антиалерген»
сприяють ефективнішому видаленню пральних засобів із тканини, тобто
алергенів, які можуть викликати неприємні відчуття на шкірі.
Нові ребра
жорсткості на бічних стінках StableTech і дно забезпечують підвищену
стійкість пральних машин і істотно знижують вібрацію й рівень шуму
навіть за високої швидкості віджимання.
Стирка при
низьких температур з екологічними неагресивними засобами створює
сприятливі умови для розвитку бактерій усередині бака машини, через що
чиста білизна може мати неприємний запах. Спеціальна програма «Самоочищення»
виконується без завантаження білизни та усуває бактерії в баку машини, піклуючись про
ідеальної чистоти білизни.
Велика
дверцята, виготовлені з суцільного пластику без гвинтів, мають міцну
конструкцію й не скрипить під час руху. Дверцята відчиняються на повні 180
градусів, тому завантажувати та виймати білизну дуже легко.
Блокування від дітей ChildLock
Під час прання дверцята пральні
машини заблоковані, щоб її не могли відкрити діти. Для додаткового захисту
панель керування можна заблокувати натисканням спеціальної комбінації клавіш,
, щоб унеможливити внесення змін у параметри.
Швидке прання 20' хвилин.
Додавання білизни після запуску
програми
За допомогою функції StopAddGo можна
встановити програму на початковому етапі, щоб додати або вийняти білизну.
Клас
енергоспоживання: A-30%
Клас
пресування: С
Колір: Білий
Барабан
WaveActive
Швидкість
пресування: 1000 об./хв.
Завантаження: 6 кг
Об'єм
барабана: 42 л
Зручний
інтерфейс
Користувацькі
настроювання для всіх програм
16 програм
Основні
програми: Бавовна, Вовна, Мікс/Синтетика, Ручне прання
Спеціальні
програми: Антиалергенія/Швидка 20'/Пухові речі
Режими
прання: Нормальний режим, Екорежим, Швидкий режим
Самоочищення
SterilTub
Ребра
жорсткості StableTech
Плоска
дверцята
Тиха
прання
Блокування
панелі керування
Витрата води
за рік: 9020 л
Орієнтовне
річне споживання електроенергії: 153 кВтч
Тривалість
програми за 60 °C — Бавовна: 214 хв.
Рівень
шуму під час прання: 57 дБ (А) порівняно 1 ПВт
Рівень
шуму під час віджимання: 74 дБ (А) порівняно 1 ПВт
Габаритні
розміри (ШхВхГ): 60 × 85 × 43
см
Розміри в
пакованні (ШхВхГ): 64 × 89 × 51.5
см
Вага нетто: 62.5 кг
Вага брутто:
64.1 кг
Споживання
електроенергії в режимі очікування: 0.47 Вт
Потужність
під'єднання: 2000 Вт
Номінальний
струм запобіжника: 10 А
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас віджиму | C |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WP60S3 |
| Вага | 62.5 г |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 × 60 × 43 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон глибин | 40-44 см |
| Дисплей | Так |
| Додаткові характеристики | Барабан WaveActive Ребра жорсткості StableTech Плоска дверцята Тихе прання Кут відкриття дверцят 180 градусів |
| Кількість програм | 16 |
| Комплектація | Пральна машина Інструкція Гарантійний талон |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму, об/хв | 1000 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Напруга | 220 |
| Особливості | 16 программ стирки |
| Споживання електроенергії, кВт/год в рік | 153 |
| Програми прання | Основні програми: Бавовна, Шерсть, Мікс/Синтетика, Ручне прання Спеціальні програми: Антиаллергия / Швидка 20' / Пухові речі Режими прання: Нормальний режим, Еко режим, Швидкий режим |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Технічні особливості | З дисплеєм З можливістю дозавантаження білизни |
| Тип пральної машини | Вузькі 32-47 см |
| Рівень шуму, дБА | 57 прання, віджим 74 |
| Функції | Самоочищення SterilTub Тихе прання Блокування панелі керування Пом'якшення |
- Ціна: 9 269 ₴










