-10%


Вакуумний пакувальник побутової вакууматор 30 см Sencor SVS3010GY 110 Вт 12л/хв сухі вологі продукти запаювання
4 412 ₴
3 970,80 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З вакуум-закаточними машинами Sencor ви можете відкрити для себе новий спосіб упаковки на пластик (по-французьки «у вакуум»). Це спеціальна термічна обробка, проведена на водяній бані і у вакуумній фользі, тільки при температурі кипіння, яка зберігає максимальну вологу, аромат, смаки, текстури і поживні речовини, такі як вітаміни, антиоксиданти і мінерали. Переваги: З вакуумним пакувальником Ви легко зберегти продукти свіжими і качественнымиУвеличение терміну зберігання до 5-та разВакуумная упаковка продуктів дозволяє повністю зберегти харчову цінність і оригінальний аромат свіжих продуктовПредотвращает висушування/втраті вологи в продуктахОчень проста і інтуїтивна работаКаждая програма активується натисканням 1-ої кнопки2-е швидкості створення вакуумаВозможно упаковувати в вакуумі сухі і вологі продуктыНескользящие ніжки надійно утримують прилад на місці для безпечної работыВозможность приєднання трубки для відкачування повітря з вакуумних ємностей, контейнерів, пляшок і т. д. Трубка входить в комплект упаковкиОсновной комплект професійних плівок вакуумних входить в комплект упаковкиСваривание однорідним герметичним швом шириною 2 ммИзолирует продукти від сторонніх запахів у холодильнику або морозильникеСИД индикаторыМногоразовый термозапобіжник запобігає перегревПродукты в упаковці можна нагрівати і размораживатьСовместим з різними видами пленокРекомендуется для зберігання продуктів в холодильнику/ морозильнику маринування продуктів у вакуумі приготування Sous-vide Вакуумний пакувальник Sencor SVS3010GY – це зручне породження сучасності для домашньої упаковки продуктів в спеціальні пакети з герметизацією. Пристрій такого типу дозволить видалити з повітря кисень – ареал проживання бактерій, продовживши життєвий цикл різних продуктів харчування.Збереження свіжості простим способом (відмінний спосіб зберігання продуктів)Прилад для вакуумної упаковки Sencor — це відмінний і гарний кухонний помічник, який ще і дуже простий в експлуатації. Він допомагає зручно і ефективно зберігати будь-які продукти: від готових страв до м'яса і риби, які при такому способі упаковки не виділяють запах.Суха і волога упаковка (свіжі, сухі і мариновані продукти)Пристрій дозволяє упаковувати сухі і вологі продукти. Це дуже зручно для вакуумування продуктів в маринаді з подальшим приготуванням методом су-вид.Просто упакувати або упакувати без повітря (як вам подобається)Тепер ви можете забезпечити довгий термін зберігання продуктів всього одним натисненням на кнопку. Покладіть продукти в вакуумний пакет і натисніть кнопку звичайного запаювання або вакуумного запаювання. При останньому варіанті прилад витягне повітря з пакета. Індикатор покаже, що процес запаювання і вакуумування завершений. Таким чином, пакет герметично запакований, а продукти в ньому захищені від впливу навколишнього середовища.Герметизація нехарчових продуктів (заощаджуйте місце)Прилад для вакуумної упаковки можна використовувати для нехарчових продуктів. Це відмінний помічник в організації зберігання і ідеально підходить для захисту предметів від вологи при їх використанні на відкритому повітрі.Збереження ароматаВакуумация продуктів за допомогою Sencor SVS3010GY дозволяє не тільки зберегти їх стан, але і зберегти їх аромат. Безліч людей купують такі апарати тільки для того, щоб зберігати зернове кава або чайне листя. Інші використовують пристрій у повноті своєї. Компактні розміри (малий та молодецький)Сучасні вакуумні пакувальники не такі громіздкі, як були раніше. Технічні данныеВакууматор Sencor SVS3010GY буде однаково актуальна як для сухого, так і для вологих продуктів. Він функціонує під електричним управлінням, полегшуючи життя користувачу. Пристрій обладнаний LED-індикацією, а також мембранними кнопками. У його комплектацію входить 10 пакетів для вакуумування. Функція запаиванияФункция вакуумування Створення вакууму в спеціальних контейнерахСветовая індикація · Компактні розміри для зручного зберігання · Відділення для змотування кабелю забезпечує просте зберігання · Закриття кришки вручну Відсік для зберігання шнура · Матеріал: Пластик + метал · Довжина шва запаювання: 200 мм · Продуктивність насоса: 12 л/хв · Макс. потужність вакуумування: 800 мбар · Потужність: 110 Вт Максимальна ширина рулонів плівки 30 см · Габаритні розміри (вхшхг): 6.5 х 35.5 х 15.5 см · Розміри в упаковці (вхшхг): 11.5 х 40.5 х 19.5 см · Вага нетто: 1.33 кг · Вага брутто: 2.2 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа |
| Максимальна довжина пакету | 300 мм |
| Принцип роботи | Електронний |
| Стан | Новий |
| Функції | Запаювання, Вакуумування, Комбіноване |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8590669222933 |
| Артикул | SVS 3010 GY |
| Вага | 1.33 кг г |
| Габарити (ВхШхГ) | 6.5 х 35.5 х 15.5 см |
| Габарити (ВхШхГ), см | 6.5 х 35.5 х 15.5 |
| Габарити упаковки (Ш х В х Г) | 11.5 х 40.5 х 19.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гпрантии від виробника |
| Тиск стиснення, бар | 0,8 |
| Додаткові характеристики | Максимальна ширина пакету 20 см Мембранні кнопки Довжина шва запаювання: 300 мм Продуктивність насоса: 12 л/хв. Макс. потужність вакуумування: 800 мбар Потужність: 110 Вт |
| Комплектація | Вакуумний зварювальник плівки Вакуумна трубка 5 вакуумних пакетів 20 x 30 см Вакуумна плівка 20 x 200 см Інструкція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 110 Вт |
| Режим роботи | Вакуумування вологих продуктів Вакуумування сухих продуктів, Створення вакууму в спеціальних контейнерах Запаювання без вакуумизации |
| Швидкість відкачування повітря, л/хв | 12 л/хв |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Сфера використання | Для дому Для ресторану Для бару |
| Тип кнопок | Мембранні |
| Тип управління | Автоматичний |
| Функції і особливості | Регулювання ступеня вакуумування Індикація |
| Колір корпусу | Сріблястий |
- Ціна: 3 970,80 ₴








