
Сушарка для овочів і фруктів електрична Zelmotor 610.0 потужність 420 Вт 5 лотків ягоди трави тиха Чехія
3 383 ₴
- Немає в наявності
- Код: Zelmotor 610.0
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для овочів і фруктів Zelmotor 610.0 дуже проста в повсякденному використанні. Це незамінний пристрій для тих, хто піклується про своє здоров'я й хоче харчуватися смачно та корисно цілий рік. У висушених продуктах зберігається максимально велика кількість вітамінів і корисних мікроелементів. Висока потужність 420 Вт забезпечує точне сушіння різних продуктів. А датчик температури захищає від перегрівання та дає пристрою змогу працювати впродовж декількох годин без перерв. Модель обладнана 5 місткими контейнерами для продуктів, які можна встановити незалежно один від одного. Це дасть змогу одночасно обробляти ягоди, овочі, гриби, трави, фрукти, які зберігають не тільки корисні смакові якості, але й аромат. Великий простір між лотками допомагає ретельно висушити продукти. Стінки піддонів прозорі. Що дає змогу контролювати вміст і ступінь готовності плодів. Кришка має великий вентиляційний отвір, який допомагає швидше злити вологу. Вентилятор працює у 2 режимах потужності. Що дає змогу легко контролювати процес сушіння продуктів. Сушарка Zelmotor 610.0 дуже спокійно працює, практично безшумно. Не доставляючи дискомфорту. Має компактні розміри та підходить для розміщення як удома, так і на дачі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmotor |
| Вид секцій | лоток |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр секцій | 300 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Об`єм | 14 л |
| Споживана потужність | 420 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Ні |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5908261503658 |
| Вага | 3,2 кг г |
| Габарити (ВхШхГ), см | 37,5 x 31,5 x 32 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр піддону, см | 30 см |
| Додаткові характеристики | Кількість швидкостей: 2 режими Працює практично безшумно Діаметр лотка: 30 см Продукти для сушіння Ягоди Овочі Гриби Трави Фрукти |
| Кількість піддонів | 5 |
| Комплектація | Сушарка для продуктів 1 Піддони для сушарки 5 Інструкція по експлуатації 1 Гарантійний талон (входить до інструкції з експлуатації) 1 |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Потужність, Вт | 450 |
| Загальний об'єм сушарки | 14 л |
| Особливості | Індикатор включення Захист від перегріву, Терморегулятор |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Сфера використання | Для дому |
| Температура сушіння, °З | 40-60 °С |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Рівень шуму, дБА | 57 |
- Ціна: 3 383 ₴









