
Сушарка для овочів і фруктів м'яса риби електрична Ardesto FDB-1138 550 Вт дегідратація 10 +1 лотків таймер
4 768 ₴
4 243,52 ₴
- Готово до відправки
- Код: FDB-1138
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сушарка для продуктів Ardesto FDB-1138 зі знімними дверцятами, прозорим віконцем для контролю процесу дегідратації, механічним керуванням з LED-дисплеєм і решіткою для підвішування продуктів.
Пристрій складається з основного блока білого кольору з чорною панеллю та знімними дверцятами.
Для контролю за процесом дегідратації продуктів передбачено прозоре віконце та LED-дисплей із зображенням режимів роботи та температури. Комплектація пристрою містить десять піддонів-решіток. Розмір піддонів — 23×29,5×3 см.
Ardesto FDB-1138 підходить для сушіння: фруктів, овочів, грибів, зелені, ягід, м'яса, ковбаси, риби, хліба та інших продуктів. Завдяки настроюваному температурному режиму сушіння в межах від 40 °C до 70 °C, продукти після дегідратації зберігають чималу кількість вітамінів і мінералів. Конструкція та розташування піддонів забезпечують рівномірне висушування на всіх рівнях.
Новий різновид знайомої їжі
Сушарка для овочів і фруктів Ardesto FDB-1138 призначена для підготовки їжі в висушеному варіанті за допомогою методу дегідратації. Такий тип приготування зберігає корисні мікроелементи в складі фруктів, овочів, м'яса, грибів, риби. Також позбавлення від вологи сприяє тривалому зберіганню їжі без обов'язкового холоду, що дає змогу взяти джерки та фрипси із собою в дорогу або на природу.
Регулювання температури
Модель обладнана поворотними перемикачами та дисплеєм. Ви можете самостійно вибрати температуру в діапазоні 40-70 °C, щоб удосконалити процес випаровування вологи в тому форматі, який підходить саме цьому продукту. Залежно від структури, інгредієнт тримають у високотемпературному або більш щадному середовищі, щоб отримати або тверді хрусткі шматочки, або ж в'ялений варіант.
Опція таймера
Час впливу на їжу відіграє визначальну роль. Для отримання якісного сушіння різним фруктам і овочам потрібні різні за тривалістю сесії, контролювати які не завжди буває зручно. Саме тут прийде на допомогу таймер, який можна налаштувати на період від 1 до 48 годин. Так ви знатимете, що продукт отримує правильне оброблення, поки ви приділяєте час іншим завданням.
10 піддонів
Внутрішній простір зонований на 10 лотків, кожен із яких розташовується над попереднім.
Оглядове віконце в корпусі відкриває вигляд на піддони, щоб ви могли бачити стан і готовність шматочків.
Розмір кожного з лотків 23x29.5 см. Дверцята знімні, тому вилучення вмісту буде максимально простим.
Захист від перегрівання
Для техніки, яка працює від електрики та продукує жар, дуже важливо запобігти аварійним ситуаціям, за яких може статися перегрівання. Спеціальні механізми не дадуть сушінню функціонувати, якщо показники температури близькі до критичних.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Кількість піддонів: 10 піддонів + 1 решітка.
Діаметр сушильного піддона: 23 см Х 29.5 см. Висота сушильного піддона: 3 см.
Регулювання температури: 40-70°С
Потужність: Вт 550
Матеріал корпусу: Пластик
Керування: Механічне
Прогумовані ніжки
Довжина кабелю: 110 см
Можливість сушіння: фрукти, овочі, ягоди, гриби, м'ясо, риба, хліб, зелень, трави, ковбаски та ін.
Колір: Білий із чорним
Захист від перегрівання
Таймер від 1 до 48 годин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Кількість секцій | 11 |
| Діаметр секцій | 230 мм |
| Висота секцій | 295 мм |
| Вид секцій | піддон |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Габарити (ВхШхГ), см | 39 x 26 x 38 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Потужність, Вт | 550 |
| Сфера використання | Для дому |
| Комплектація | Сушарка для продуктів 1 Піддони для сушарки 10 (+1 решітка) Інструкція по експлуатації 1 Гарантійний талон (входить до інструкції з експлуатації) 1 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 44 x 31 x 46 см |
| Особливості | Дисплей Таймер Захист від перегріву, Терморегулятор, Індикатор включення |
| Система сушіння | Конвективна |
| Додаткові характеристики | Діаметр лотка: 23x29.5 см Довжина кабелю: 110 см Прогумовані ніжки Оглядове вікно Знімні дверцята Продукти для сушіння: Фрукти, Овочі, Зелень, Ягоди, М'ясо, Риба, Хліб Гриби Ковбаски Трави та ін. |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр піддону, см | 23x29.5 см |
| Температура сушіння, °З | 40-70 °С |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Кількість піддонів | 10 (+1 решітка) |
| Висота піддона, см | 3 |
| Захист від перегрівання | Так |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 4 243,52 ₴










