
Сушарка для овочів і фруктів м'яса риби електрична ECG SO 570 потужність 240 Вт 5 лотків дисплей 3D функція
3 205 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сушарка для овочів і грибів ECG SO 570 дуже проста у використанні.
На кожній сушарці вказана відповідна температура, є датчик для підбору режиму та інструкція з використання.
Ставляться піддони одна на одну. Кожен із них має величезну кількість дірочок, через які циркулює повітря. Попри те, що піддони пластмасові вони не деформуються в процесі сушіння продуктів.
Перевагами такої техніки можна назвати економію грошей і часу.
Оскільки вони мають необмежений термін зберігання, Ви за літній сезон можете забезпечити величезний запас сухофруктів, сушених трав для чаю на тривалий час. an>
>Ця модель призначена для сушіння: овочів, фруктів, грибів, горіхів, ягід, зелені, лікувальних трав, м'яса, риби, хліба та ін. продуктів, обладнана функцією захисту від перегрівання, має вбудований вентилятор для циркуляції повітря.Легко розміститься в будь-якому куточку Вашої кухні.
Харчові продукти тривалого зберігання без консервантів — просто недорого, різноманітно.
Особливості сушіння для овочів і фруктів ECG SO 570
Підсушує фрукти, овочі, зелень, м'ясо, м'ясо, рибу, хліб
Діапазон температур 35-70 °C
Вбудований внутрішній вентилятор
Центральна панель керування
Налаштування температури та часу висихання
Інформаційний світлодіодний дисплей
Захист від перегрівання
5 рівнів розміром 30,4 см
Таймер цифровий до 19,5 години
3D функція рівномірного сушіння
Звукова індикація
Нековзні ніжки
Рівень шуму <57 дБ
Вхідна потужність 200-240 Вт
Розміри ШхВхГ: 30 х 31,5 х31,5 см
Колір: білий
Приємний дизайн·
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Вхідна потужність (вт) 200-240
Напруга/частота (в/гц) 220-240 ~ 50/60
Довжина шнура живлення (см) 113
Рівень шуму (дб) <57
Запобіжник: є
Безперервне використання (мін) 2400
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр секцій | 304 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.13 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.7 кг г |
| Габарити (ВхШхГ), см | 31.5 х 30 х 31,5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр піддону, см | 30,4 |
| Додаткові характеристики | Центральна панель управління Налаштування температури і часу висихання Нековзні ніжки Довжина кабелю: 113 см 3D функція рівномірного сушіння Діаметр лотка: 30,4 см Продукти для сушіння: Фрукти Овочі Зелень М'ясо Риба Хліб |
| Кількість піддонів | 5 |
| Комплектація | Сушарка для продуктів 1 Кришка для сушарки 1 Піддони для сушарки 5 Інструкція по експлуатації 1 Гарантійний талон (входить до інструкції з експлуатації) 1 |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Потужність, Вт | 200-240 |
| Особливості | Можливість додавання додаткових секцій Дисплей, Захист від перегріву Індикатор включення, Таймер Терморегулятор |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Температура сушіння, °З | 35-70 °С |
- Ціна: 3 205 ₴










