
Настільна газова плита 4 конфорки таганок із кришкою VILGRAND VGP-4041 газовий балон пропан бутан білий
1 834 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Настільна газова плита таганок із 4 газовими конфорками призначена для приготування їжі в побутових умовах від зрідженого (балонного) газу G30 (LPG).
Завдяки компактним розмірам газова плитка легко може бути транспортована з постійного житла в місця тимчасового проживання (на дачу, у гуртожитку тощо). Настільна плита економна та надійна в роботі, зручна та проста в обслуговуванні.
Таганок газовий настільний — ідеальний варіант для приготування їжі на виїзді або на дачному ділянці. Особливо оцінять таганок прихильники домашньої їжі. Оскільки модель досить легка та компактна, ви легко зможете її брати із собою в будь-яку подорож.
Характеристики
Плита залежно від параметрів може працювати на зрідженому газі (заводські параметри) або на природному газі (за умови докомплектації плити фахівцями газової служби).
Тип: газова
Кількість зон приготування (конфорок): 4
Номінальний тиск газу: 28 мбар
Теплова потужність: 2,1 кВт х 4В
Варильна поверхня: сталь, пофарбовано в порошкову фарбу.
Тип керування: механічне (поворотні перемикачі)
Рекомендований діаметр дна посуду для пальника 220-260 мм
Матеріал пальників: дюралюміній
Фігурна решітка
З кришкою
Колір: білий
Габаритні розміри ШхГхВ: 49 x 49 x 7 см
Вес: 3.6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина плити | 50 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Кришка | сталева |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VGP-404 |
| Газ - контроль | Немає |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Кількість конфорок | 4 |
| Комплектація | Газова плита Інструкція Гарантійний талон Упаковка |
| Матеріал корпусу | Емальована сталь |
| Матеріал решіток поверхні | Чавун |
| Потужність, Вт | 2,1 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип (1) | Газова |
| Тип установки | Настільні |
- Ціна: 1 834 ₴




