
Ваги торговельні електронні настільні GRUNHELM GSC-051 50 кг акумуляторні 6V мережа 5 комірок пам'яті ціни 100
2 510 ₴
- Немає в наявності
- Код: GSC-051
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгові ваги Grunhelm GSC-051 — міцні настільні ваги з калькулятором, що мають межу зважування у 50 кг. Призначені для максимально точного зважування різних харчових продуктів, товарів у магазинах, складах, також для фасування та розрахунку вартості товару. Мають автоматичне вимкнення (коли ваги є в режимі бездіяльності, то вони автоматично входять до режиму низького споживання енергії) і кнопкове керування. Ваги підтримують різні одиниці виміру: грами та кілограми, а вся інформація (вага, ціна, загальна вартість товару) виводиться на РК екрані. Рідкокристалічний дисплей із підсвіткою, двосторонній для продавця та покупця, підсвітка регулюється. Розробляє ця модель як від мережі 220 В, так і від акумулятора 6 В/5 A. Корпус ваг виготовлений із міцного пластику, а платформа з неіржавкої сталі. Під знімною платформою розміщений індикатор рівня. Висота ніжок регулюється. Серед інших особливостей моделі також відмітимо: занулення ваги, тарування, індикатор перевантаження, обчислення суми здачі покупцеві.Все вище перераховані якості роблять купівлю цих ваг розумним і економним рішенням. ОСОБЛИВОСТІ: робота від мережі 220 В і від акумулятора; РК дисплей із підсвіткою; висока точність вимірювання; індикатор перевантаження; автовимкнення; тарування; обчислення суми здачі покупцеві; платформа з неіржавкої сталі; мала вага та компактні розміри. КОМПЛЕКТАЦІЯ: ваги Grunhelm GSC-051; посібник з експлуатації; картонне паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6902019000511 |
| Вага | 3,5 кг г |
| Вид | Ваги торгові Ваги фасувальні |
| Час автономної роботи | до 100 годин |
| Вибірка маси тари | Да |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дискретність відліку | 5 г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Найбільша межа зважування | 50 кг |
| Харчування | Мережа/акумулятор |
| Підсвічування | Да |
| Розмір платформи | 230 x 340 мм |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип ваг | Платформа |
| Тип дисплея | Рідкокристалічний |
| Точність вимірювання | 5 гр |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 2 510 ₴








