
Пральна машина автомат фронтальний Delfa WMA510E 5 кг 23 програми відкладено завершення прання захист від
6 341 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозна
свіжістьЧистота і
приємний аромат свіжовипраної білизни ні з чим не зрівняється й повногабаритна пральна
машина Delfa WMA510E — найкращий помічник у досягненні ідеального результату.
Об'ємний завантажувальний барабан і широка різноманітність режимів прання забезпечать
оптимальні умови для всіх типів тканин, включно з великогабаритними виробами. Програмне
забезпечення керування
пральною машиною здійснюється за допомогою механічних кнопок і поворотних
ручек. Така система не тільки проста, а й надійна, мінімум електроніки не
вийде з ладу та забезпечить безперервну роботу впродовж десятків років. На
вибір господині пропонується достатню кількість автоматичних режимів,
включно попередньо замочування та прання делікатних тканин. Спеціально
підібрані параметри забезпечать дбайливий догляд і цілісність речей.Комфорт у
використанняФронтальне завантаження дуже зручне, особливо в пральній машині Delfa WMA510E, люк якої
відкривається на 180 градусів. Звуковий сигнал повідомить про завершення прання, не
допускаючи заліження чистої білизни в барабані. Індикація перебігу програми
відстежує процеси, що відбуваються на поточному етапі, та дає змогу визначити,
скільки залишилося до завершення процесу. Відкладений завершення прання виконає
полоскання і відпашить білизну в зручний для господині час. Зовнішні
особливості Універсальний
білий колір корпусу — те, що потрібно для ванної в будь-якому стилі.
Максимальне завантаження — 5 кг
Кількість обертів — 1000 об./хв
Клас енергоспоживання — A+
Клас прання — А
Клас пресування (остатній вміст вологи)
– D (63-71 %)
Колір білий
Керування — механічне
Функції керування — акустичний сигнал
завершення програми, індикація перебігу програми, відкладений завершення прання
Програми прання — еко, бавовна,
делікатна/ручна, синтетика, щоденна, попередня, швидка, смужка
Додаткові функції — відкривання люка на
180°, захист від дітей
Рівень шуму під час прання — 59 дБ
Рівень шуму під час віджимання — 74 дБ
Висота — 85 см
Ширина — 59.5 см
Глибина — 47 см
Вага — 52 кг
Вага в пакованні — 55 кг
Габарити в пакованні — 65 x 55.5 x 88.5 см
Потужність — 1950 Вт
Споживання електроенергії на рік (стирка) —
169 кВт
Споживання води за цикл прання — 45 л
Споживання води за рік (стирка) — 8250 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delfa |
| Клас віджиму | D |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Клас прання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WMA510E |
| Вага | 52 г |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 59.5 х 47 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон глибин | 32-47 см |
| Дисплей | Немає |
| Додаткові характеристики | Акустичний сигнал завершення програми Індикація ходу програми Відкриття люка на 180° |
| Кількість програм | 23 |
| Комплектація | Пральна машина Інструкція Шланг підведення холодної води Гарантійний талон |
| Максимальне завантаження білизни | 5 |
| Максимальна швидкість віджиму, об/хв | 1000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність, Вт | 1950 |
| Напруга | 220 |
| Споживання води за 1 цикл | 45 л |
| Програми прання | Еко, бавовна, делікатна/ручне, синтетика, щоденна, попередня, швидка, полоскання |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип пральної машини | Вузькі 32-47 см |
| Рівень шуму | При прання/віджим: 59/74 дБ |
| Функції | Вимкнення звукового сигналу Блокування від дітей Відкладене завершення прання Захист від протікання |
- Ціна: 6 341 ₴










