
Пральна машина автомат фронтальний Ardesto WMS-6109W 6 кг відкладений старт очищення барабана стерилізація 12
11 045 ₴
9 940,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: WMS-6109W
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР НЕ ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ ПО ПРОМОПЛАТІ. ПРИБАЖАННІ ПОКУПЦЯ - ПЕРЕДПЛАТА НА Р/Р
ПРИ ВІДПРАВЦІ З НАКЛАДЕНИМ: обов'язково оплата гарантійного платежу в розмірі до 1000 грн (вартість доставки).
Автоматична пральна машина Ardesto WMS-6109W з фронтальним завантаженням білизни, вбудованим дисплеєм і збільшеним ілюмінатором білого кольору. Модель WMS-6109W виготовлена зі збільшеним діаметром люка для завантаження, що неабияк полегшує завантаження білизни та розрахована на завантаження 6 кг білизни. Передбачено 12 програм прання для різних типів тканини та ступеня забруднення: Бавовна, Економ, Спортивний одяг, Бельє, Вовна, Пухові вироби, Мікс, Синтетика, Дитячий одяг, Супершвидке прання за 15 хвилин, Полоскання та віджимання, Віджимання.
Вибір температури води — 20 °C, 40 °C, 60 °C, 90 °C.
Наявні режими
- відкладеного прання,
- очищення барабана,
- пам'ять у разі вимкнення,
- самоблокування дверцят,
- функція додавання речей/одягу,
— функція блокування від дітей.
Стерилізація барабана здійснюється водою з температурою, близькою до кипіння.
Максимальна швидкість віджимання досягає 1000 обертів за хвилину, а клас енергоощадження — A++.·
Тип: пральна машина автоматична
Тип завантаження: фронтальний·
Завантаження білизни, кг: 6·
Клас енергоспоживання: A++·
Споживання електроенергії, кВт/год на рік: 170·
Витрата води за прання, л: 48·
Класс водоустойчивости: ІРХ4·
Тиск води, МПа: 0,03-1·
Швидкість віджимання, об./м: 1000·
Клас пресування: C·
Рівень шуму, дБ: 60/74·
Колір: білий· Дисплей: так·
Кількість програм: 12·
Програми: Бавовна, Економ, Спортивний одяг, Бельє, Вовна, Пухові вироби, Мікс, Синтетика, Дитячий одяг, Супершвидке прання за 15 хвилин, Полоскання та віджимання, Віджимання.·
Відкладений старт: так·
Очищення барабана: так·
Стерилізація: так·
Ширина, см: 59.5·
:16px">Висота, см: 85·
Глибина, см: 48·
Вага, кг: 53·
Розбірний бак: так· Живлення, В: 220· Довжина кабелю, см: 55·
Країна-виробник: Китай· Гарантія: 12 місяців від виробника · Розміри паковання (ШxВxГ), см: 65x87x53 · Вага упаковки, кг: 57
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Клас віджиму | C |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Програми | Програма "Синтетика", Прання делікатних речей, Програма швидкого прання, Прання спортивного одягу, Програма "Шерсть", Програма ручного прання, Програма "Бавовна", Економічна програм |
| Особливості | Захист від дітей, Відстрочка старту, Дисплей, Захист від протікання |
| Споживання води | 48 л |
| Кількість програм прання | 12 |
| Рівень шуму при пранні | 60 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 53 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WMS-6109W |
| Кількість програм | 12 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції | Акустичний сигнал завершення програми Захист від дітей, Захист від протікання Відкладений старт Пам'ять при відключенні Самоблокировка дверцят Функція додавання речей/одягу |
| Напруга | 220 |
| Потужність, Вт | 170 |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 59.5 х 48 см |
| Комплектація | Пральна машина Інструкція Гарантійний талон Шланг подачі води Гайковий ключ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики | Експрес-програма Мова меню: український Довжина кабелю, 155 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дисплей | Так |
| Країна виробник товару | Китай |
| Діапазон глибин | 45-50 см |
| Максимальне завантаження білизни | 6 |
| Рівень шуму, дБА | 60 прання, віджим 72 |
| Технічні особливості | З можливістю дозавантаження білизни З дисплеєм |
| Споживання води за 1 цикл | 48 л |
| Розбірний бак | Да |
| Програми прання | Бавовна Еко Спорт Нижня білизна Шерсть Пухо-пір'яні вироби Віджимання Полоскання і віджимання Експрес 15' Делікатне прання Синтетика Мікс |
| Споживання електроенергії, кВт/год в рік | 170 |
| Максимальна швидкість віджиму, об/хв | 1000 |
- Ціна: 9 940,50 ₴






