
Пральна машина напівавтомат 7 кг з відтискачем вертикальна PRIME Technics PWA701SG знімна центрифуга прання
5 110 ₴
4 854,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: PWA701SG
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ДОСТАВКА ТІЛЬКИ НОВИЙ ПОЧТИЙ
ПО ПРОМОПЛАТЕ ТОВАР ОТПРАВЛЯЕТСЯ
ПЕРЕД ВІДПРЯВИЙ ПЕРЕВИДКОМ З НАЛОЖНИМ ПЛАТЕЖОМ НЕОБХОДИМИЙ ГАРАНТІЙНИЙ ПЛАТЕЖ У РОЗМІЛІ 500-700 ГРН (СТЕМНІСТЬ ДОСТАВКИ)
Завдяки конструкції пральної машини PWA701SG активатор нового типу створює тиск води. Це забезпечує циркуляцію води з нижньої частини бака у верхню, створюючи сильний потік, який рухається в різних напрямках, і в такий спосіб активно очищає одяг. Пральна машина працює у 2 режимах — стандартному та делікатному, забезпечуючи ретельний і дбайливий догляд вашим речам. Завдяки великому завантаженню, прання для всієї родини тепер не займатиме багато часу. Особливістю пральної машини є наявність волокнистого фільтра, що перешкоджає потраплянню волосся й бруду у внутрішню конструкцію пристрою. Знімна центрифуга призначена для віджимання, стане для вас додатковим бонусом. Ще однією з переваг цієї пральної машини є низький рівень шуму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 300 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Портативна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PWA701SG |
| Вага | 10 г |
| Габарити (ВхШхГ) | 80 х 45 х 40 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон глибин | 40-44 см |
| Дисплей | Немає |
| Додаткові характеристики | Корпус і кришка виконані з міцного полікарбонату Рівень шуму прання/віджим: 62/68 дБ Центрифуга Ворсоулавливающий фільтр Мова панелі управління: український |
| Кількість програм | 2 |
| Комплектація | Пральна машина Центрифуга Інструкція Гарантійний талон Шланг |
| Максимальне завантаження білизни | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджиму, об/хв | 300 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність, Вт | 300 |
| Напруга | 220 |
| Програми прання | Прання Делікатне прання |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Технічні особливості | З можливістю дозавантаження білизни |
| Функції | Таймер прання: 10 хв Таймер центрифуги: 3 хв |
- Ціна: 4 854,50 ₴










