
Пральна машина 6,5 кг із віджимом напівавтомат вертикальна Ardesto WMH-B65D РЕВЕРС центрифуга двобакова
6 828 ₴
5 940,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: WMH-B65D
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР ОТПРАВЛЯЕТСЯ ПО ПРОМОПЛАТЕ
ВІДПРЯМКА ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ (ВАНТАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ АБО АДРЕСНА ДОСТАВКА)
ПЕРЕД ВІДПРАВЛЕННЯМ З НАКЛАДЕНИМ ПЛАТЕЖОМ НЕОБХІДНО ВНЕСТИ ГАРАНТІЙНИЙ ПЛАТІЖ У РОЗМІРІ 700-900 ГРН (ПРИБЛИЗНА ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ)
Проста та зручна конструкція
Корпус пральної машини WMH-B65D виготовлений із міцного полікарбонату білого та сірого кольорів. Для зручності кришка обладнана напівпрозорим чорним ілюмінатором. Усі внутрішні компоненти надійно ізольовані від контакту з водою. Пристрій відповідає II класу захисту від ураження струмом.
Невибаглива у використанні
Для підведення, очищення баків, а також зливання води передбачені шланги. Завдяки спеціальній панелі, розташованій усередині машинки, можна визначити рівень води. Вона використовується для зливання води та фільтрації дрібних частинок і повсті.Півавтоматична пральна машина з вертикальним завантаженням білизни та центрифугою для віджимання. Об'єм бака — 6,5 кг. Таймер прання розрахований на 15 хвилин і на 5 хвилин для віджимання. Клас енергоощадження — A. Є два режими прання — делікатне та звичайне, а також передбачена функція реверсу.
16px">Вага WMH-B65D становить 18.5 кг. Віджимання AIR DRY Вбудована центрифуга дасть змогу швидко й ефективно віджати білизну. Для захисту білизни під час віджимання передбачена спеціальна запобіжна сітка. Інше: перемикач таймера прання перемикач режимів роботи та зливу води перемикач таймера віджимання
*Машина тестується на заводі, можлива наявність води в баку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6.5 кг |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.5 кг |
| Висота | 849 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 741 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.3 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 2 |
| Особливості | Портативна |
| Рівень шуму при пранні | 60 дБ |
- Ціна: 5 940,36 ₴










