-12%


Сушарка для овочів і фруктів м'яса риби електрична VILGRAND VDF520-20 потужність 520 Вт 5 секцій об'єм 20 л
3 333 ₴
2 933,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: VDF520-20
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для продуктів електрична VILGRAND VDF520-20 висушить екологічно чисто зі збереженням смакових властивостей і корисних вітамінів будь-які продукти за допомогою функції примусового обдування з теплим повітрям і вентилятором, встановленим у приладі внизу. Волога видаляється завдяки наявності регулятора температури від 30 до 70 °C. За кілька годин прилад із потужністю 520 Вт і 5 піддонами, достатнім об'ємом внутрішнього ящика на 20 л чудово впорається з основною функцією, що дає змогу висушувати як удома, так і вдома і на дачі різні фрукти, включно з яблуками, груші, сливами, рослинами, білими коренями, грибами, домашніми сухарі, а також, крім сушіння, забезпечить в'ялення риби, м'яса. Сушіння акуратної, круглої форми та привабливим дизайном принесе задоволення своїм власникам під час користування цілий рік. Сушарка для овочів і фруктів VILGRAND VDF520-20 дуже проста в керуванні, на передній частині основи розташований механічний поворотний перемикач температури. Під час вибору температури прилад автоматично вмикається й запалюється індикатор роботи пристрою. Побутову сушку можна залишати без нагляду, позаяк у ній вбудований захист від перегрівання, що не дасть вашій сушарці вийти з ладу під час тривалої роботи. Конвективний спосіб нагрівання лотків дасть змогу не тільки висушити харчові продукти, а й приготувати йогурт. Вентилятор рівномірно розподіляє потік гарячого повітря по всій площі лотка.Принцип роботи простий, у лоток приладу укладають заздалегідь підготовлені продукти, так що вони не виходили за борт лотка. Далі заповнюють потрібну кількість лотків і встановлюють їх поступово один на інший. Потім накривають кришкою та встановлюють потрібну температуру, періодично перемішуючи для рівномірного просушування. Щоразу після закінчення роботи електроприлад VILGRAND вимикайте з розетки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Висота секцій | 35 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр секцій | 375 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Об`єм | 20 л |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8595150194799 |
| Артикул | 423353 |
| Висота піддона, см | 3,5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 39х38х38 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Можливість приготування йогурту Продукти для сушіння: Фрукти, Овочі, Ягоди, Гриби М'ясо Риба Зелень Трави |
| Кількість піддонів | 5 |
| Комплектація | Сушарка для продуктів 1 Кришка для сушарки 1 Піддони для сушарки 5 Інструкція по експлуатації 1 Гарантійний талон (входить до інструкції з експлуатації) 1 |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Потужність | 520 Вт |
| Загальний об'єм сушарки | 20 л |
| Особливості | Захист від перегріву, Терморегулятор, Індикатор включення |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Температура сушіння, °З | 30-70 °С |
- Ціна: 2 933,04 ₴







