
Морозильна камера вертикальна корисний об'єм 85 л GRUNHELM GHUF - 85 потужність заморожування 4 кг/24 Defrost
8 539 ₴
- Немає в наявності
- Код: GHUF-85
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР ОФОРМЛЮЄТЬСЯ ЗА ПРОМОПЛАТОЮ
ВІДПРАВКА ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ
ПЕРЕД ВІДПРАВКОЮ ПЕРЕВЕЗНИКОМ З НАЛОЖЕНИМ ПЛАТЕЖОМ НЕОБХІДНО ВНЕСТИ ГАРАНТІЙНИЙ ПЛАТЕЖ У РОЗМІРІ 1000 ГРН (ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ)
Морозильна камера Grunhelm GHUF-85 – прекрасне рішення для приватних будинків, дач, магазинів, забезпечує тривале зберігання і заморожування продуктів харчування. Великий обєм камери 85 л і потужність заморожування 4 кг/24 год, тепер Ви з легкістю можете зберігати м'ясо, овочі, фрукти, готові страви у великому обсязі у себе вдома. А в разі відключення енергоспоживання, морозильна камера Grunhelm GHUF-85 може зберігати холод до 17 годин.ОСОБЛИВОСТІ: великий об'єм камери;швидка заморозка;автономна робота до 17 годин;наявність чотирьох лотків;краплинна система заморозки;низьке енергоспоживання;низький рівень шуму.КОМПЛЕКТАЦІЯ:морозильна камера Grunhelm GHUF-85;керівництво по експлуатації;картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Загальний об`єм | 85 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | ST |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість дверей | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Новий |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 16 годин |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 16.66 кВт/год |
| Кількість кошиків в морозильній камері | 1 |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 4 |
| Мінімальна температура у морозильній камері | -18 град. |
| Перевішувані двері | Так |
| Потужність заморожування | 4 кг/добу |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду, год | 16.66 год |
| Вага (кг) | 31 кг |
| Вага в упаковці, кг | 33 кг |
| Габарити (ВхШхГ), см | 85 х 55 х 58 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 88.5 х 57 х 58.8 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Генератор льоду | Немає |
| Глибина, см | 58 |
| Річна витрата електроенергії, кВт/рік | 0.48 кВт*рік |
| Дисплей | Немає |
| Додаткові характеристики | Вимагає розморожування 1 раз на 3-6 місяців |
| Кількість полиць/секцій | 4 |
| Комплектація | Морозильна камера Висувні ящики із пластику 4 шт Інструкція |
| Потужність заморозки, кг/24 год | 4 кг/ 24 год |
| Загальний об'єм, л | 85 |
| Перенавішування дверей | Так |
| Корисний об'єм | 85 л |
| Система розморожування | Статична |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип (1) | Камера |
| Тип компресора | Звичайний |
| Рівень шуму, дБА | 41 |
| Функції і особливості | Захист від перепадів напруги Перевішування дверцят |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина, див | 55 |
- Ціна: 8 539 ₴









