
Морозильна камера вертикальна корисний об'єм 85 л Prime Technics FS 801 M Defrost крапельна потужність
8 770 ₴
- Готово до відправки
- Код: FS 801 M
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПО ЗАКАЗУ 800-1000 (стійкість доставки)
ДОСТАВКА ТІЛЬКИ НОВИЙ ПОЧТИЙ
ПО ПРОМОПЛАТЕ ТОВАР НЕ ОТПРАВЛЯЕТСЯ
Компактність і місткість Морозильна камера Prime Technics FS 801 M, виготовлена в лаконічному дизайні та в компактних габаритах, неодмінно приверне вашу увагу. Місткість приладу 85 л і добре організований внутрішній простір дасть змогу зберігати велику кількість продуктів. Маючи вдома таку морозильну камеру, вам не доведеться щодня поповнювати запаси свіжих продуктів, вона подбає про тривале та якісне їхнє зберігання в замороженому вигляді. До того ж її естетичний зовнішній вигляд не порушить цілісності інтер'єру, а гармонійно його доповнить. Технічні особливості Одна з важливих особливостей цієї моделі — розумне енергоспоживання. Маючи клас енергоспоживання А+, морозильна камера дасть змогу заощадити кошти без втрати ефективності в роботі. Потужність заморожування становить 4 кг на добу. Зручність у користуванні забезпечують механічне керування, інтегрована горизонтальна ручка та можливість перенавішування дверей. Для розміщення продуктів передбачено 4 висувні пластикові бокси. Камера вимагає ручного розморожування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Загальний об`єм | 85 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | ST |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість дверей | 1 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Новий |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 855 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 175 кВт/год |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 4 |
| Перевішувані двері | Так |
| Потужність заморожування | 4 кг/добу |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду, год | 16,7 год |
| Вага (кг) | 31 кг |
| Вага в упаковці, кг | 33 кг |
| Висота, см | 85,5 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 85,5х55х57 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 89х58х60 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Генератор льоду | Так |
| Річна витрата електроенергії, кВт/рік | 175 кВт*рік |
| Дисплей | Немає |
| Додаткові характеристики | Вимагає розморожування 1 раз в 3-6 місяців Розміри пластикових боксів, (ВхШхГ) : 1-3 верхні 14х38х38 см; 4 нижній 21х38х23 см |
| Кількість полиць/секцій | 4 |
| Комплектація | Морозильна камера 4 висувних бокси з пластику Лоток для льоду Інструкція |
| Потужність заморозки, кг/24 год | 4 кг/24 год |
| Загальний об'єм, л | 92 л |
| Перенавішування дверей | Так |
| Корисний об'єм | 85 |
| Система розморожування | Статична |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип (1) | Камера |
| Тип компресора | Звичайний |
| Рівень шуму, дБА | 41 |
| Функції і особливості | Можливість перенавішування дверей Лоток для льоду |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина, див | 57 |
- Ціна: 8 770 ₴










