
Морозильна камера вертикальна корисний об'єм 34 л Prime Technics FS 504 M мах температура -20С Defrost
6 983 ₴
6 633,85 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
По промоплаті товар не вирушає.
ОТПРАВКА ТОЛЬКО НОВОЙ ПОЧТОЙ
ПЕРЕД ВІДПРЯМИЙ З НАЛОЖЕННІМ ПЛАТЕЖОМ НЕОБХОДИМИЙ ГАРАНТІЙНИЙ ПЛАТЕЖ У РОЗМІЛІ 700 ГРН (СТОВАНІСТЬ ДОСТАВКИ)
Техніку для дому та кухні ТМ PRIME Technics збирають на найкращих заводах Китаю, Туреччини та України, які мають багаторічний досвід виробництва побутової електроніки, спрямовані на розвиток модернізації, використання сучасних технологій виробництва та здатні швидко реагувати на зміну переваг споживачів. Вся продукція ретельно інспектується і проходить перевірку якості на кожному етапі виробництва. Згодом, незалежною інспекцією проводиться повний контроль якості всієї партії товарів. Переваги: Компактна вертикальна морозилка Морозильна камера Prime Technics FS 504 M належить до класу маленьких пристроїв — його корисний об'єм усього 34 л. Водночас цей пристрій вимагає мінімум, тому що габарити цієї техніки за шириною не перевищують 46 см. Такий куб можна встановити окремо від холодильника для забезпечення низькотемпературного середовища зберігання для окремих продуктів. Усередині є полиця, завдяки якій камера розділяється на 2 відсіки. Крапельна система охолодження Система крапельного розморожування стала справжнім проривом після класичних морозильних камер, у яких через підвищену вологість і перепаду температур неминуче утворилися великі шари льоду. Тут же стінка, що періодично нагрівається, розтоплює іній, не даючи йому повноцінно схопитися. А власник має додатковий час, який можна не витрачати на догляд за технікою. Енергоефективність класу А+ Енергоефективна побутова техніка — запорука економної витрати ресурсів без величезних рахунків за їх оплату. Морозилка вимагає 146 кВт ч/год, тому ви зможете оцінити її з погляду раціональності. Гранично тиха робота Компресор, що забезпечує повноцінне охолодження всередині камери, працює гранично тихо — навіть у моменти найсильнішого навантаження він не голосніший, ніж заявлені 41 дБ. Це означає, що в кімнаті з морозилкою можна комфортно проводити час, не підвищуючи голос. Відпочинок хатніх в інших кімнатах вона також заважатиме не буде. Окремий лоток для льоду
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Вбудована техніка | НІ |
| Загальний об`єм | 34 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820227370221 |
| Автономне збереження холоду, год | 14 ч |
| Вага (кг) | 15 кг |
| Вага в упаковці, кг | 16.5 кг |
| Висота | 51 см |
| Габарити (ВхШхГ), см | 51 х 44 х 41.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 52.8 х 46 х 49 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Генератор льоду | Так |
| Глибина, см | 41,5 |
| Річна витрата електроенергії, кВт/рік | 146 кВт*рік |
| Дисплей | Немає |
| Додаткові характеристики | При повному завантаженні морозильної камери температура знижується до -20 С Вимагає розморожування 1 раз на 3-6 місяців |
| Кліматичний клас | ST (від +18 до +38С) |
| Кількість полиць/секцій | 2 |
| Комплектація | Морозильна камера Лоток для льоду Інструкція |
| Потужність заморозки, кг/24 год | 2 |
| Загальний об'єм, л | 35 |
| Перенавішування дверей | Так |
| Корисний об'єм | 34 л |
| Система розморожування | Статична |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип (1) | Камера |
| Тип компресора | Звичайний |
| Рівень шуму, дБА | 41 |
| Функції і особливості | Захист від перепадів напруги Перевішування дверцят Лоток для льоду |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина, див | 44 |
- Ціна: 6 633,85 ₴






