
Конвектор електричний нагрівач 2в1 Rotex RCX200-H 2 кВт 20 м2 3 режими терморегулятор підлоговий/настінний
1 843 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвектор ROTEX RCX200-H працює за принципом природної конвекції повітря: холодне повітря, проходячи через конструкцію пристрою, нагрівається і виходить через решітку. Завдяки спеціальній формі корпусу прискорюється циркуляція повітря із забезпеченням швидкого обігріву приміщення по всьому об'єму.
Автоматичний контроль температури.
Світловий індикатор.
Ручки для перенесення.
Характеристики:
- Тип: нагрівач
- Тип нагрівача: конвекторний
- Призначення: побутовий
- Терморегулятор: є
- Тип керування: механічний
- Регульований термостат
- Захист від перегрівання
- Тип встановлення: підлоговий/настінний
- Тип нагрівального елемента: закритий
- Режим роботи: обігрівання
- Матеріал: метал
- Потужність: 750/1250/2000 Вт (3 ступеня нагрівання)
- Розміри: 58х42х20 см
- Колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Таймер | Ні |
| Тепловентилятор | Ні |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 432 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Ширина | 622 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RCX200-H |
| Вага | 2.2 кг г |
| Вага в упаковці, кг | 3.1 |
| Можливість використання у ванних кімнатах | Немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 58 х 42 х 20 см |
| Габарити в упаковці (В х Ш х Г), см | 62.2 х 43.2 х 14.5 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Кількість ступенів нагріву: 3 (режими потужності 750/1250/2000 Вт) Світловий індикатор Ручки для перенесення |
| Клас захисту | IPX4 |
| Комплектація | Електроконвектор Пасивні опори для підлогової установки (ніжки в комплекті) Керівництво з експлуатації Гарантійний талон |
| Монтаж | Підлоговий Настінний |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Призначення | Побутової Для офісу |
| Особливості | З коліщатками/ніжками для переміщення З термостатом Регулятор потужності |
| Площа обслуговування, кв. м | 20 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип харчування | Електричні |
| Управління | Механічне |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
| Колір виробу | Білий |
- Ціна: 1 843 ₴



