
Конвектор електричний нагрівач 2 в 1 PRIME Technics ЄВУА-2,0/220СТ 1000/2000 Вт 22 м2 терморегулятор
2 379 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвектор PRIME Technics ЕВУА-2,0 / 220СТ здатний обігріти приміщення площею 22 кв.м., і є економним джерелом тепла. Пристрій цього типу обладнаний голчастим нагрівальним елементом, що забезпечує безшумну роботу й безпечну температуру поверхні конвектора.
Для зручності керування приладом на корпусі встановлений плавальний регулятор, яким можна встановити 2 режими обігрівання і вимикачі, які містять два голчасті нагрівальні елементи за 1000 Вт кожен.
Благодаря защите від перегрівання з функцією автоматичного повторного запуску прилад оповідаєет всім вимогам пожежної безпеки. Конвектор може кріпитися до стіни за допомогою кронштейнів або встановлюватися на підлозі на спеціальних опорах
Характеристики:
- Тип: нагрівач
- Тип нагрівача: конвекторний
- Призначення: побутовий
- Терморегулятор: є
- Тип керування: механічний
- Регульований термостат
- Захист від перегрівання
- Тип встановлення: підлоговий/настінний
- Тип нагрівального елемента: голчастий
- Режим роботи: обігрівання
- Матеріал: метал
- Потужність: 1000/2000 Вт (2 режими роботи)
- Розміри: 45х60х8 см
- Колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ЕВУА-2,0/220СТ |
| Вага | 4 кг г |
| Вага в упаковці, кг | 4.5 |
| Вид нагрівального елемента | Голчастий |
| Можливість використання у ванних кімнатах | Немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 45 х 60 х 8 см |
| Гарантія | 30 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Регулировка мощности 2 температурных режима 1000/2000Вт |
| Клас захисту | II |
| Комплектація | Електроконвектор Кронштейни для настінної установки Пасивні опори для підлогової установки Керівництво по експлуатації, Гарантійний талон |
| Монтаж | Підлоговий Настінний |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Призначення | Побутової Для офісу |
| Особливості | Регулятор мощности С колесиками/ножками для перемещения С термостатом |
| Площа обслуговування, кв. м | 22 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий |
| Тип харчування | Електричні |
| Управління | Механічне |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
| Колір виробу | Білий |
- Ціна: 2 379 ₴





