
Конвектор електричний нагрівач 2 в 1 Ardesto CH-1500ECW 1,5 кВт 15 м2 таймер програмування 7 днів
3 431 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний конвектор Ardesto CH-1500ECW з тижневим програматором, електронним керуванням, класом захисту IP24 та потужністю 1500 Вт. Призначений для обогрев 15 м2. Об'єм обігрівання: 37 м3.Конвектори Ardesto підтримують 2-а типу монтажу — настінний і підлоговий. Кронштейни та опори постачаються в комплекті з нагрівачем.Зручне керування з тижневим програматоромArdesto CH-1500ECW використовує надійні комплектуючі — закритий ребровий нагрівальний елемент німецької компанії Eihenauer, а також італійський високоточний біметалевий термостат. Брак рухомих компонентів і продумана конструкція повністю унеможливлює будь-які шуми під час роботи.Конвектори Ardesto серії ECW обладнані тижневим програматором з LED-дисплеєм, 5 попередньо встановленими програмами та 3 програмами для ручного настроювання. Точність підтримки температури на високому рівні — 0,1 °C, а крок регулювання становить 0,5 °C. Базові режими — «Комфорт» і «Економ». Також передбачений таймер, контроль відкритого вікна та блокування клавіш (захист від дітей). Режим Таймер дає змогу встановлювати/програмувати дату, час і програму за днями тижня.Безобезпеканість і якістьДля безпечного використання конвектора є захист від перегрівання та промерзання приміщень. Режим Anti Frost підтримує температуру повітря в межах +5-7 °C за мінімальних витрат електроенергії. Стандарт IP24 забезпечує захист від контакту з внутрішніми компонентами, бризок води та підвищеної вологості, тому його можна використовувати у ванній кімнаті або душовій, і бути впевненим у безпеці.Характеристики: Тип: нагрівач Тип нагрівача: конвекторний Призначення: побутовий Терморегулятор: є Тип керування: електронний Регульований термостат Захист від перегрівання Тип встановлення: підлоговий/настінний Світловий індикатор роботи: є Тип нагрівального елемента: закритий ребровий Матеріал: метал Потужність: 1500 Вт Розміри (ВхШхГ): 45х66х11 см Вага: 4,7 кг Колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Коліщата | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Функція пам'яті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | СН-1500ECW |
| Вага | 4.7 кг г |
| Вага в упаковці, кг | 5.4 |
| Можливість використання у ванних кімнатах | Так |
| Габарити (ВхШхГ) | 45 х 66 х 10 см |
| Гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Тижневий програматор на 5 попередньо встановлених програм 3 "порожніх" програми для самостійної установки Регулювання потужності Світловий індикатор роботи LED дисплей, Довжина шнура: 155 см |
| Клас захисту | IP24 |
| Комплектація | Конвектор Кронштейни (2 шт) для кріплення на стіні:1 комплект Опори (2 шт) для установки на підлозі: 1 комплект Вилка і кабель живлення Монтажна схема Інструкція Гарантійний талон |
| Монтаж | Підлоговий Настінний |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Призначення | Побутової Для офісу |
| Особливості | З дисплеєм З коліщатками/ніжками для переміщення З таймером З термостатом Цифровий датчик температури |
| Площа обслуговування, кв. м | 15 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип нагрівального елементу | Закритий |
| Тип харчування | Електричні |
| Управління | Електронне |
| Функції захисту | Захист від перегріву Вологозахист Замок від дітей, Захист від замерзання |
| Колір виробу | Білий |
- Ціна: 3 431 ₴









