
М'ясорубка електрична 9 в 1 Vilgrand V221-PMG 2200 Вт реверс ковбаса кебе соковичавниця тертка шатківниця
3 853 ₴
- Немає в наявності
- Код: V221-PMG_s
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
М'ясорубка Vilgrand V221-PMG_silver від відомого українського бренда — ідеальне поєднання компактності, потужності та функціональності. З цим пристроєм швидко, легко та із задоволенням можна готувати фарш для котлеток, кебе, ковбаски, томатний сік, дранники та інші страви. Представлена модель буде чудовою помічницею шанувальникам експериментувати, вносити різноманітність у своє меню. Також її доречно презентувати як подарунок рідним і близьким на будь-яке свято.
Характеристики:
· потужність (у разі заклинювання): 2200 Вт
· номінальна напруга: 220-240 В
· номінальна частота: 50 Гц · мідна обмотка мотора
· матеріал корпусу: пластик
· матеріал завантажувального лотка: алюміній
· функція реверсу (зворотний хід)
· кількість швидкостей: 1
· захист двигуна від перевантаження
· матеріал хрещатого ножа: неіржавка сталь
· диски для фаршу: 3 диски (решітка дрібна, решітка середня, решітка велика)
-тертки: для шаткування, для подрібнення, для дранників
· насадки: для ковбас, для кебе, для вичавлювання соку
· довжина мережевого шнура: 1,35 м
· колір: золотистий
· габарити (ШхВхГ): 33,8 x 18 x 32,5
· вага: 4 кг
· гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Потужність при заблокованому двигуні | 2200 Вт |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.35 м |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Кількість насадок для терки | 2 |
| Кількість насадок для шинкування | 2 |
| Матеріал лотка | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-соковижималка для ягід | Так |
| Насадка-терка | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Формувальна насадка для фаршу | Так |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | V221-PMG |
| Вага (кг) | 4 |
| Габарити (ВхШхГ) | 33,8 х 18 х 32,5 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Реверс (зворотний хід) Захист двигуна від перевантаження Три диска з великим, середнім і малим діаметром отворів Хрестоподібний ніж з нержавіючої сталі, Прогумовані ніжки |
| Кількість дисків | 3 |
| Кількість насадок | 7 |
| Максимальна потужність, Вт | 2200 |
| Матеріал ножів | Нержавіюча сталь |
| Насадки | Для ковбасних виробів Для томатів/ягід Кебе Для терки/шинкування |
| Решітки | 3 (3, 5, 7 мм) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Колір корпусу | Золотистий |
- Ціна: 3 853 ₴











