
Мультиварка з керамічним покриттям 4 л ARDESTO MC-X45CH 860 Вт Мультикухар 45 програм знімний клапан книга
2 221 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Якісна та доступна за ціною мультиварка ARDESTO MC-X45CH має весь необхідний функціонал: регулювання часу та температури, відкладений старт, 45 автоматичних програм приготування.
Мультиварка обладнана чашею з керамічним антипригарним покриттям об'ємом 4 л.
Чаша мультиварки має керамічне покриття, яке надає їй антипригарних властивостей. Коли відбувається нагрівання, кераміка якісно розподіляє тепло по всій поверхні ємності, тому їжа всередині не прилипає.
Вибір програм готування
У вашому розпорядженні досить великий вибір програм, що містить найпопулярніші рецепти. Проста панель керування допоможе запрограмувати техніку на найнеобхідніші завдання лише декількома натисканнями.
Дисплей зі світлодіодними позначеннями надасть повну інформацію за всіма активними параметрами.
Автоматичне підігрівання
Коли їжа вже готова та цикл функціонування наближився до кінця, вмикається програма автоматичного підігрівання. Так страва буде гарячою ще деякий час, що істотно спрощує її подавання.
Модуль готування на парі
Паровий модуль додається в загальному наборі, завдяки чому ви зможете приготувати їжу зручним і здоровим способом.
Безліч рецептів парових (і не тільки) страв ви знайдете в книзі рецептів, яка йде в подарунок до мультиварки.
Робота за своїм рецептом
Програма створення власного рецепта чудова тим, що вона не обмежує вас якимись рамками, а дає змогу вибрати ті параметри, яких немає в жодному попередньо встановленому режимі.
Знімний паровий клапан. Захист від перегрівання. Звукова індикація. Мультиварка зберігає параметри впродовж 2 годин із моменту вимкнення від мережі.
Характеристики:· Потужність: 860 Вт· Об'єм чаші: 4 л· Покриття чаші: алюміній з антипригарним керамічним покриттям· Керування: електронне· Кількість програм: 45· Тип дисплея: LED· Шнур живлення завдовжки: 1 м· Таймер: 24 години· Відкладений старт· Книга рецептів · Корпус: неіржавка сталь·
Аксесуари: решітка для приготування на парі, мірна склянка, ополоник, друшляк·
Колір пластику: шампань
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Відстрочка старту | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм приготування | 45 |
| Максимальний час відстрочки старту | 24 годин |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 4 л |
| Покриття чаші | Керамічне |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Тип управління | Механічне |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Дисплей | Так |
| Каша | Так |
| Крупа | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Таймер | Так |
| Тушкування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Комплектація | |
| Книга рецептів | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Мірна ємність | Так |
| Сіто | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MC-X45CH |
| Вага | 2,4 кг г |
| Вага в упаковці, кг | 3,35 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 26 x 30 x 28 |
| Габарити в упаковці (В х Ш х Г), см | 30 x 32 x 30 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові можливості | Попереднє вимкнення функції автоподогрева Знімний паровий клапан |
| Кількість автоматичних програм | 45 |
| Комплектація | Мультиварка, чаша, решітка для приготування на пару, мірний стакан, ополоник, друшляк, книга рецептів, інструкція |
| Матеріал покриття чаші | Керамічне |
| Потужність нагрівального елемента, Вт | 860 Вт |
| Загальний об'єм, л | 4 |
| Особливості | Програма "Твій рецепт", Автопідігрів, Можливість редагування прогамм, Знімний паровий клапан, Корпус з нержавіючої сталі Захист від перегріву Мультиварка зберігає налаштування протягом 2-ух годин після відключення від мережі |
| Ручні налаштування | Час Температура |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип (1) | Мультиварки |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрівання |
| Функції | Смаження Йогурт Мультиповар Пароварка Стерилізація посуду Підтримання температури Таймер вимкнення Таймер відстрочки Пастеризація Гасіння |
| Колір виробу | Шампань |
| Мова меню | Українська Англійська |
- Ціна: 2 221 ₴









