
Пилосос з мішком і контейнером для збору пилу сухого прибирання Gorenje VCEA21GPLRCY споживана потужність 700 Вт
3 599 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Велика щітка XpandZone (щітка з унікальною конструкцією). Х-подібний отвір великої універсальної щітки XpandZone збільшує площу всмоктування пилу з килимів, твердих поверхонь і паркету. Завдяки формі отвору пил затягується навіть по краях щітки. Це підвищує ефективність прибирання й економить час. Мішок і контейнер (робота з мішком або контейнером на вибір) Ця технологія дає змогу використовувати одну з двох систем збирання пилу — мішок або контейнер. Незалежно від того, який спосіб ви виберете, пилосос забезпечить належний рівень гігієни. У більшості моделей пилососів Gorenje можуть використовуватися обидві системи збирання пилу: мішки Higienic або контейнер для пилу СleanВox. Мешки Higienic із сучасною системою фільтрації ефективно затримують найдрібніші частинки пилу. Пил не розсипається навіть під час заміни мішка. Контейнер CleanBox також забезпечує необхідний рівень гігієни. Під час прибирання пил і бруд збираються в пилозбірнику, а повітря проходить через НЕРА-фільтр у нижній частині контейнера, далі через фільтр двигуна та видується через випускний HEPA-фільтр. М'який бампер ActiveBumper (оптимальне рішення для прибирання) Міцний м'який бампер ActiveBumper захищає меблі та сам пилосос, залишаючи вам на одну турботу менше. Фільтрація НЕРА для свіжого повітря (подвійна) фільтр HEPA видаляє до 99,95% пилу з повітря, а також затримує пилок і продукти життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для людей, які страждають на астму або алергію. Всмоктуване повітря проходить через фільтр НЕРА, де частинки пилу та бруду затримуються у волокнах і там залишаються. Для додаткової ефективності на контейнері для пилу встановлений другий фільтр HEPA. Прогумовані коліщатка м'яко котяться будь-якою підлогою. Прогумовані коліщатка запобігають пошкодженню делікатних підлогових покриттів, наприклад, паркету та забезпечують постійний контакт із поверхнею. Пилосос не залишає слідів і подряпин на гладких і твердих поверхнях. Супертиха робота (шум під час роботи 64 дБ). Пилосос працює з мінімальним шумом (як під час звичайної бесіди), так що ви можете прибирати навіть уночі або вранці. Комплект додаткових насадок (3). До пилососа додається комплект із трьох додаткових насадок, які неабияк спростять прибирання в будинку.Індикація заповнення пилозбірника. Лампочка-індикатор. Світловий індикатор попереджає, що пилозбірник заповнений, і його потрібно замінити або очистити. У разі заповненого пилозбірника збільшується опір проходження повітря через пилосос, тому зростає навантаження на мотор. Автозмотування шнура (шнур не заплутується й не заважає). Автоматичне змотування шнура дає змогу швидко прибрати шнур всередину пилососа після завершення прибирання. Є штатним обладнанням усіх пилососів Gorenje. Зручне паркування. Пилососи обладнані спеціальною кліпсою, яка дає змогу легко та зручно поставити та закріпити трубу після завершення прибирання або на час паузи. Замкніть трубку в тримачі, де вона чекатиме наступного використання. Захист від перегрівання. Для продовження терміну експлуатації пилососа пристрій обладнаний системою теплового захисту. Пилосос автоматично вимикається у зв'язку з перегріванням у випадках розширеного або неналежного використання.
Потужність всмоктування: 188 Вт.
Мішок і контейнер.
Сухе прибирання.
Кількість насадок: 3.
Щітка для підлоги призначена для чищення підлоги та підлогових покриттів.
Набір додаткових насадок (3 шт.) використовується для прибирання кутів та інших невеликих важкодоступних місць.
Щітка для килимів підходить для прибирання килимів, килимових покриттів та подібних поверхонь.
Велика щітка XpandZone
Потік повітря: 27.2 л/с.
Об'єм мішка для пилу: 3 л.
Об'єм контейнера для пилу: 3.
Тип трубки: Телескопічна трубка.
Діаметр трубки: 35 мм.
Телескопічна трубка: 90 см.
Матеріал трубки: Алюмінієва трубка.
Подвійний фільтр НЕРА миється (промивається під сильним напором проточної холодної води).
Розташування керування: Керування на корпусі.
Регулювання потужності за допомогою обертового регулятора.
Індикатор заповнення пилозбірника.
Кількість мішків із мікрофільтрацією в комплекті: 1.
Додаткові насадки: 3.
М'який бампер ActiveBumper.
Прогумований держак.
Автозмотування шнура.
Діаметр покриття (шнур, шланг і трубка): 8 м.
Вертикальне та горизонтальне паркування. Зручне паркування: кліпса для фіксації трубки.
Кількість коліс: 3.
Гумові коліщатка.
Захист від перегрівання.
Колір: Червоний.
Споживання електроенергії кВтч/рік: 25.5 кВтч.
Довжина приєднувального кабелю: 6.0 м.
Рівень шуму: 64 дБ (А) порівняно 1 ПВт.
Пилосос загального призначення.
Вимірювання споживання електроенергії й ефективності ґрунтуються на методах, наведених в EN 60312-1 та EN 60704.
Габаритні розміри (ШхВхГ): 43.3 × 27.7 × 31 см.
Розміри в пакованні (ШхВхГ): 57.5 × 32.5 × 32.5 см.
Вага нетто: 5.3 кг.
Вага брутто: 8.9 кг.
Потужність під'єднання: 700 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 188 Вт |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Мішок |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 277 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 0.9 м |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Насадка-щітка для меблів, Щілинна насадка |
| Особливості | Захист від перегріву, Автоматичне намотування шнура, Індикатор заповнення пилозбірника, Вертикальна парковка, Регулювання потужності всмоктування |
| Радіус дії | 8 м |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 3838782070464 |
| Артикул | 678488 |
| Вага (кг) | 5,3 |
| Вага в упаковці, кг | 8,9 |
| Вихідний фільтр | Миється HEPA |
| Габарити (ВхШхГ) | 27,7х43,3х31 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 32,5 × 57,5 × 32,5 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 6 м |
| Додаткові можливості | Вимірювання споживання електроенергії та ефективності ґрунтуються на методах, наведених в EN 60312-1 і EN 60704 Споживання електроенергії, квт/рік: 25.5 квт Потік повітря: 27.2 л/Потужність всмоктування: 188 Вт |
| Додаткові насадки | Набір додаткових насадок (3 шт.) використовується для прибирання кутів і інших невеликих важкодоступних місць |
| Індикатор заповнення пилозбірника | Да |
| Об'єм пилозбірника, л | 3 |
| Прогумовані колеса | Да |
| Пилозбірники | Тканинний мішок Контейнер |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип пилососа | З мішком і контейнером |
| Тип трубки | Алюмінієва телескопічна |
| Рівень шуму, дБА | 64 |
| Экодвигатель | Да |
- Ціна: 3 599 ₴









