
Ваги торговельні електронні підлогові зі стійкою GRUNHELM GSC-150 4В-150 кг 25 на 35 акумулятор мережу 6 комірок
2 672 ₴
- Готово до відправки
- Код: GSC-150
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Ваги торговельні електронні зі стійкою
Електронні торговельні ваги Grunhelm GSC-150 — вдалий вибір для складських приміщень, пунктів зважування макулатури, тари, бочок і багатьох інших товарів із різними габаритами та масою до 150 кг.
Рифлена платформа, на якій зважують товар, виготовлена з чорної сталі, з розмірами 25 х 35 см.
Регульовані ніжки виготовлені з неіржавкої сталі. Усі кнопки на головному пристрої вологостійкі, що оберігає електронні ваги цієї моделі від потрапляння вологи.
Електронні торговельні ваги Grunhelm GSC-150 мають стійку, яка складається, мають вагу 7 кг, тому за потреби їх легко можна перенести (перевезти) у потрібне для вас місце.
Головний пристрій має інформативний дисплей посилений у залізному корпусі з зображенням ціні та вартості за товар, з яскравою дворівневою підсвіткою, що дає змогу використовувати ці електронні ваги в приміщеннях зі слабким освітленням або ж у нічну час.
Можливості ваг
Пристрій розрахований на зважування товарів і матеріалів вагою до 150 кг, що забезпечує широкий спектр застосування підлогових ваг.
Ця модель забезпечує високу точність вимірювань завдяки шкалі поділки 20 г.
Особливості конструкції
Ваги з залізною головою від Grunhelm GSC-150 мають широкий діапазон робочої температури (від -15 °C до +40 °C), що дає змогу використовувати пристрій у неопалюваних приміщеннях і в будь-яку пору року.
Спосіб живлення приладу Товарні ваги від торгової марки Grunhelm GSC-150 вирізняються універсальним способом живлення — працюють від електромережі 220V (шнур йде в комплекті з приладом) або від вбудованого елемента живлення (акумулятор 4V).
Повністю заряджений прилад може безперервно працювати в автономному режимі до 100 годин.
Наявність функції тарування дає змогу дізнатися вагу товару без урахування ваги ємності, у якій він зважується.
Ваги обладнані функцією встановлення ціни, що робить процес роботи комфортнішим.
Модель Grunhelm GSC-150 має 6 комірок пам'яті цін, що забезпечує додаткову зручність у використанні.
Завдяки автоматичного встановлення нуля під час кожного увімкнення приладу економиться час продавця та покупця.
Для повного заряджання вбудованого акумулятора пристрою необхідно до 10 годин, після чого ваги довго працюють автономно.
Вбудована функція сумування покупок спрощує процес роботи та дає змогу позбутися потреби мати під рукою калькулятор.
Обчислення суми здачі покупцеві.
Технічні характеристики торгових ваг:
· Максимальна межа зважування: 150 кг
· Мінімальна межа зважування: 2 кг
· Дискретність: 20 г
· Тип індикатора: рідкокристалічний
· Кількість індикаторів: 3
· Діапазон робочих температур: від -15 до +40 °C
· Матеріал платформи: нержавіюча сталь
· Акумулятор: 4V/4Ah
· Тривалість роботи за автономного живлення: 100 годин
Функції:· Автоматичне встановлення нуля · Тара· Встановлення ціни, обчислення суми здавання· Сумамування покупок· Пам'ять цін (6 позицій) · Яскравість
Комплектація:· Ваги· Мережевий шнур
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 250 мм |
| Ширина платформи | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6902019001501 |
| Вага | 7 кг г |
| Вид | Ваги торгові |
| Час автономної роботи | до 100 годин |
| Вибірка маси тари | Да |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дискретність відліку | 20 г |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Найбільша межа зважування | 150 кг |
| Харчування | Мережа/акумулятор |
| Підсвічування | Да |
| Розмір платформи | 250 x 350 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип дисплея | Рідкокристалічний |
| Точність вимірювання | 20 гр |
| Колір корпусу | Синій |
- Ціна: 2 672 ₴










