
Хлібопічка 1 тістоміс диспенсер антипригарне покриття ViLgrand VBM5523D 550 Вт 19 програм власні
4 177 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Хлібопіч потужністю 550 Вт, вихід готового продукту — 0,5 кг, 0,75 кг і 1 кг (можна вибрати). 3 типи кольору скоринки (світла, середня, темна).
19 програм приготування.
Функції перемішування, випікання (прилад підтримує температуру приблизно 150 градусів, час регулюється, підходить для загальних кулінарних потреб), власні налаштування (програма дає змогу вибрати час для кожного етапу приготування).
Ця хлібопіч обладнана автоматичним диспенсером. Покласти горіхи або сухофрукти в диспенсер, хлібопіч автоматично додасть їх до випічки відповідно до обраної програми.
Овочі. Програма для приготування безлічі сумішей овочів.Ріс для суші. Програма для приготування клейкого рису.
Перемішує й нагріває.
Жарка. Програма ідеально підходить для перемішування та смаження сухофруктів і горіхів.Йогурт. Ферментація та приготування йогурту. Залежно від рецепта автоматично вмикається фаза витримки для підіймання тіста. Ємність з 1 (однім) тістомесом, для запікання у формі буханця, має антипригарне покриття. Джем. У такій печі зручно варити варення, причому помішувати не доведеться. Інформативний дисплей розповідає про всі основні характеристики приготування (номер програми, вагу хліба, час, що залишився, а також код помилки в разі збою). Є таймер відтермінування на 15 годин. Це дасть змогу, поставивши інгредієнти ввечері, уже вранці насолоджуватися гарячим, свіжим, запашним хлібом.Підтримка температури 60 хвилин. Ця хлібопіч має функцію підтримки пам'яті. У разі раптового вимкнення енергії після початку роботи хлібопіч запам'ятає параметри та продовжить роботу в заданому режимі, щойно відновиться електропостачання. Якщо час вимкнення перевищить 20 хв, підтримка пам'яті деактивується й піч повернеться у початковий стан.
Комплектується мірною склянкою та ложкою, гаком для витягання лопаті (у разі застрягання в готовому хлібі), лопаттю тістомішки, а також книгою рецептів.Форму та тістоміс можна мити в посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Відстрочка старту | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Диспенсер для горіхів, родзинок | Так |
| Заміс тіста | Так |
| Кількість програм випічки | 19 |
| Максимальна вага випічки | 1 кг |
| Максимальний час відстрочки старту | 15 годин |
| Регулювання ваги випічки | Так |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Форма випічки | буханець |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Вибір кольору скориночки | Так |
| Диспенсер для дріжджів | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Збереження пам'яті при відключенні електрики | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Максимальний час підтримки температури | 1 годин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оглядове віконце | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Програми випічки | |
| Бездріжджова випічка | Так |
| Бородінський хліб | Так |
| Варення | Так |
| Йогурт | Так |
| Кекс | Так |
| Персональні програми | Так |
| Прискорена випічка | Так |
| Пшеничний хліб | Так |
| Солодка випічка | Так |
| Французький хліб | Так |
| Хліб без клейковини | Так |
| Хліб з борошна грубого помелу | Так |
| Комплектація | |
| Книга рецептів | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Прямокутна форма для випікання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8595750196926 |
| Артикул | VBM5523D |
| Варіанти кольору скориночки | Світла Середня Темна |
| Вага (1) | 4,6 кг |
| Можливості | Вибір розміру хліба Вибір кольору скоринки, Підтримання температури Збереження програми при відключенні |
| Вибір розміру хліба | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 32,4×35,5×25,5 см |
| Гарантія | 24 місяців від виробника |
| Диспенсер | Немає |
| Додаткові можливості | Перемішування Власні налаштування Ферментація Випікання Смаження (перемішування і смаження сухофруктів та горіхів) Рис Рис для суші Овочі Різотто |
| Додаткові програми приготування | Джем Йогурт |
| Кількість лопатей | 1 |
| Кількість програм | 19 |
| Комплектація | Хлібопічка Форма для випічки з антипригарним покриттям 1 тістоміс Мірний стакан Мірна ложка Гачок Книга рецептів |
| Максимальна вага випічки, кг | 1-1.2 |
| Потужність | 550 Вт |
| Об'єм випічки | 500/750/1000 г |
| Оснащення | Дисплей Таймер, Оглядове вікно Диспенсер |
| Особливості | Функція Jam (варення) Підтримання температури 60 хв Таймер відстрочки старту (до 15 годин) Оглядове вікно Збереження програми при перебої з електрикою (не більше 20 хв) Сигнал при закінченні програми Захист від перегріву, Автоматичний диспенсер |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Програми приготування | Пшеничний хліб, Солодка випічка, Французький хліб Цільнозерновий хліб Безглютеновый хліб Тостерний хліб Рисовий хліб Йогурт Кекс Пиріг Тісто |
| Програми приготування тіста | Дріжджове Піца |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Управління | Кнопкове |
| Форма для випічки хліба | Прямокутна |
- Ціна: 4 177 ₴










