
Пилосос з контейнером без мішка з сенсорним управлінням для сухого прибирання Gorenje VCEA03GAPRACY споживана
6 818 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Велика щітка XpandZone (щітка з унікальною конструкцією) Х-образне отвір великої універсальної щітки XpandZone збільшує площу всмоктування пилу з килимів, твердих поверхонь і паркету. Завдяки формі отвори пил затягується навіть по краях щітки. Це підвищує ефективність прибирання та економить час. Контейнер для пилу (місткий мішок). Прозорі стінки великого контейнера дозволяють бачити, коли його потрібно очистити. Витрусіть пил, встановіть контейнер на місце і користуйтеся ним стільки, скільки хочете. М'який бампер ActiveBumper (оптимальне рішення для прибирання). Міцний м'який бампер ActiveBumper захищає меблі і сам пилосос, залишаючи вам на одну турботу менше. Фільтрація НЕРА для свіжого повітря (подвійна). Фільтр НЕРА видаляє до 99,95% пилу з повітря, а також затримує пилок і продукти життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для людей, що страждають астмою або алергією. Всмоктуване повітря проходить через фільтр НЕРА, де частинки пилу і бруду затримуються у волокнах і там залишаються. Прогумовані коліщата м'яко ковзають по будь-якому підлозі Прогумовані коліщата запобігають пошкодження делікатних підлогових покриттів, наприклад, паркету і забезпечують постійний контакт з поверхнею. Пилосос не залишає слідів і подряпин на гладких і твердих поверхнях. Супер тиха робота (шум при роботі 64 дБ). Пилосос працює з мінімальним шумом (як при звичайній бесіді), так що ви можете забиратися навіть вночі або вранці. Комплект додаткових насадок (3). До пилососа додається комплект з трьох додаткових насадок, які значно спростять прибирання в будинку. Автосмотка шнура (шнур не заплутується і не мішається). Автоматичне намотування шнура дозволяє швидко прибрати шнур всередину пилососа після завершення прибирання. Є штатним обладнанням всіх порохотягів Gorenje Зручна парковка. Пилососи обладнані спеціальною кліпсою, яка дозволяє легко і зручно поставити і закріпити трубу після завершення збирання або на час паузи. Замкніть трубку в тримачі, де вона буде чекати наступного використання. Захист від перегріву. З метою продовження терміну служби пилососа, пристрій оснащений системою теплового захисту. Пилосос автоматично відключається у зв'язку з перегрівом у випадках розширеного або неналежного використання.
Потужність всмоктування: 180 Вт.
Контейнер-пилозбірник.
Сухе прибирання.
Кількість насадок: 3.
Щітка для підлоги призначена для чищення підлоги і підлогових покриттів.
Набір додаткових насадок (3 шт.) використовується для прибирання кутів і інших невеликих важкодоступних місць.
Щітка для килимів підходить для прибирання килимів, килимових покриттів і подібних поверхонь. Велика щітка XpandZone.
Паркетна щітка (призначена для прибирання делікатних покриттів, наприклад, паркету, ламінату, плитки і т. под. Щетинки в нижній частині щітки ефективно прибирають підлозі, не пошкоджуючи його.).
Потік повітря: 28.3 л/с.
Об'єм контейнера для пилу: 3,3 л.
Тип трубки: Телескопічна трубка.
Діаметр трубки: 35 мм.
Телескопічна трубка: 80 див.
Матеріал трубки: Металева трубка.
Подвійний фільтр НЕРА миється (промивається під сильним струменем проточної холодної води).
Розташування управління: Управління на корпусі.
Сенсорне управління.
Плавний пуск.
Регулювання потужності за допомогою регулятора, що обертається.
Додаткові насадки: 3.
М'який бампер ActiveBumper.
Прогумована рукоятка.
Автосмотка шнура.
Діаметр покриття (шнур, шланг і трубка): 9 м.
Горизонтальна та вертикальна парковка
Зручна парковка: кліпса для фіксації люльки.
Кількість коліс: 3.
Гумові коліщатка.
Захист від перегріву.
Колір: Червоний/сірий
Споживання електроенергії, квт/рік: 26 квт.
Довжина приєднувального кабелю: 7.0 м.
Рівень шуму: 67 дБ (А) відносно 1 пВт.
Пилосос загального призначення.
Вимірювання споживання електроенергії та ефективності ґрунтуються на методах, наведених в EN 60312-1 і EN 60704.
Габаритні розміри (шхвхг): 43.3 × 27.9 × 26.8 див.
Розміри в упаковці (шхвхг): 56.5 × 33 × 33 див.
Вага нетто: 7.8 кг
Вага брутто: 9.4 кг
Потужність підключення: 700 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 3.3 л |
| Потужність всмоктування | 180 Вт |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Висота | 279 мм |
| Глибина | 268 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Насадка-щітка для меблів, Щілинна насадка |
| Особливості | Функція плавного старту, Захист від перегріву, Автоматичне намотування шнура, Вертикальна парковка, Регулювання потужності всмоктування |
| Радіус дії | 9 м |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 3838782071225 |
| Артикул | 678534 |
| Вага (кг) | 7,8 |
| Вага в упаковці, кг | 9,4 |
| Вихідний фільтр | Миється HEPA |
| Габарити (ВхШхГ) | 27,9х43,3х26.8 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 33 × 56,5 × 33 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 7 м |
| Додаткові можливості | Вимірювання споживання електроенергії та ефективності ґрунтуються на методах, наведених в EN 60312-1 і EN 60704 Споживання електроенергії, квт/рік: 26 квт Потік повітря: 28.3 л/Потужність всмоктування: 180 Вт |
| Додаткові насадки | Набір додаткових насадок (3 шт.) використовується для прибирання кутів і інших невеликих важкодоступних місць |
| Індикатор заповнення пилозбірника | Да |
| Об'єм пилозбірника, л | 3,3 |
| Паркетна щітка | Да |
| Прогумовані колеса | Да |
| Пилозбірники | Контейнер |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Рівень шуму, дБА | 67 |
| Экодвигатель | Да |
- Ціна: 6 818 ₴










