
Електрогриль притискний контактний Ardesto GK-2000М 2000 Вт гриль прес-покриття пластин кераміка антипригарне
4 483 ₴
- Немає в наявності
- Код: GK-2000М
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрогриль Ardesto GK-2000М потужністю 2000 Вт із повноцінним регулюванням температури, а також таймером до 30 хвилин. Гриль призначений для приготування різних видів продуктів способом їх обсмажування на нагрівній панелі або між двома нагрітими панелями.Прилад можна використовувати в 3 різних режимах: гриль-прес, мініпіч, настільна плитка.У режимі «Міні-піч» кришка з верхньою робочою панеллю розташовується з прозором по нижній робочій панелі.Режим «Настільна плитка» Прилад підтримує фіксацію пластин у різних положеннях, а для регулювання висоти притискання верхньою кришкою в конструкції передбачений спеціальний фіксувальний механізм. Відкриття конструкції на 180° дає змогу використовувати обидві поверхні для одночасного приготування продуктів. Спеціальне керамічне антипригарне покриття знімних нагрівальних рифлених пластин дає змогу готувати без олії. Знімний лоток для збирання жиру та інших відходів забезпечує зручне та просте очищення пристрою після використання. Ручка пристрою зі спеціального термоізоляційного покриття забезпечує безпеку використання кухонного приладу. Відкриття на 180°Можно використовувати як відкритий грильРегулювання температури Таймер на 30 хвилин Регулювання положення пластин Термоізольовані ручки Прогумовані ніжки Захисту від перегрівання Індикатор нагрівання Індикатор роботиРозміри нагрівальних пластин (ШхГ) см: 23х29 Довжина кабелю 110 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Регульована висота гриля | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 290 мм |
| Ширина робочої поверхні | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GK-2000M |
| Вага в упаковці, кг | 5 |
| Габарити (ВхШхГ) | 17,5*34,5*35 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон потужності | Більше 2000 Вт |
| Для приготування | Гриля Стейків Сендвічів Сосисок |
| Додаткові можливості | Відкриття на 180° Термоізольовані ручки Індикатор нагріву Індикатор роботи Регулювання положення пластин |
| Додаткові характеристики | Довжина кабелю: 110 см Захист від перегріву Розміри нагрівальних пластин (ШхГ): 23*29 см Регулятор температури Таймер на 30 хв Знімний лоток для збору жиру Фіксація пластин в різних положеннях |
| Комплектація | Гриль 1 шт Інструкція по експлуатації 1 шт Гарантійний талон (включений до інструкції) 1 шт Упаковка (поліетиленовий пакет + коробка) 1 шт Робочі панелі 2 шт Піддон для жиру 1 шт |
| Потужність | 2000 |
| Напруга | 220 |
| Основна комплектація | Знімні пластини Знімний піддон для збору жиру |
| Пластини для приготування | Гриля Сендвічів Сосисок Стейків |
| Покриття жарочної поверхні | Антипригарне Кераміка |
| Положення пластин | Гриль |
| Робоча поверхня | Рифлена |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому Для бару |
| Тип (1) | Закритий (двосторонній), Електричний гриль Жарильна поверхня |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Настільні |
| Колір корпусу | Чорний/Шліфована сталь |
- Ціна: 4 483 ₴











