
Електрошашшличниця 2 в 1 GRUNHELM GSE20 2000 Вт автоповернення шампурів 6 шампурів рожен
2 364 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрошашоличниця GRUNHELM GSE20
універсальний прилад, що представляє унікальне рішення 2 функцій в 1
пристрої.
Він стане прекрасним вибором
охочих балувати свою сім'ю й гостей смачними стравами.
Унікальність пристрою
полягає в можливості готувати шаурму в домашніх умовах, шашлик з
будь-якого м'яса, овочів і морепродуктів.
У цьому сприяє чудова
потужність у приладі — 2000 Вт, функція авто обертання та висока якість кожного
елемента, виготовленого з неіржавкої сталі, дорівнює як корпус.
Компактний пристрій нескладно
розмістити на кухні та просто очистити від забруднень.
Особливості
електрошашличниці GRUNHELM GSE20:
Захисний кожух
Знімний піддон для збирання соку
або жиру
Автоматичне обертання 6 шампурів
Потужний нагрівальний елемент — швидко нагрівається,
швидко просмажує
У разі знятого механізму обертання
шампурів — можливість готувати шаурму
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Сфера використання | Для дому |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6902018220002 |
| Артикул | GSE20 |
| Вага | 2,55 кг г |
| Габарити (ВхШхГ) | 39 х 24,5 х 24,5 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Для приготування | Шашлику |
| Додаткові можливості | Індикатор роботи |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Кількість шампурів | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 2000 Вт |
| Основна комплектація | Знімний піддон для збору жиру Шампура Захисний щиток від вітру |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип (1) | Электрошашлычница |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Настільні |
- Ціна: 2 364 ₴










