
Електрогриль притискний контактний Ardesto GK-STC20 2000 Вт 6 режимів роботи антипригарне сенсор відкривання 180
4 840 ₴
- Готово до відправки
- Код: GK-STC20
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрогриль Ardesto GK-STC20 потужністю 2000 Вт обладнаний зручною й ергономічною сенсорною панеллю з дисплеєм, які дають змогу легко та швидко вибрати режим роботи пристрою та виставити необхідну температуру. Пристрій підтримує шість автоматичних режимів приготування: Стейк, Курка, Бургер, Сосиски, Панні та Риба. Завдяки можливості вибирати ступінь просмаження й автоматичного визначення товщини продукту, приготування справжніх кулінарних шедеврів, як у найкращих ресторанах, не становитиме для Вас труднощів. Для завзятих кулінарів, які люблять самостійно експериментувати на кухні, передбачена можливість готування в ручному режимі. Прилад підтримує фіксацію пластин у різних положеннях, а для регулювання висоти притискання верхньою кришкою в конструкції передбачений спеціальний фіксувальний механізм. Відкриття конструкції на 180° дає змогу використовувати обидві поверхні для одночасного приготування продуктів, з можливістю окремого встановлення температури для кожної з пластин. Спеціальне антипригарне покриття нагрівальних пластин дає змогу готувати без олії, а також мити їх у посудомийній машині. Знімний лоток для збирання жиру та інших відходів забезпечує зручне та просте очищення пристрою після використання. Ручка пристрою зі спеціального термоізоляційного покриття гарантує безпеку використання кухонного приладу, а для зручного зберігання дроту живлення в конструкції передбачений спеціальний відсік.Незалежні зони нагрівання на 180° відкриття на 105° Можна використовувати як відкритий грильПластини можна мити в посудомийній машині Регулювання положення пластин Термоізольовані ручки Прогумовані ніжки Індикатор нагрівання Індикатор роботи Відсік для шнура
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GK-STC20 |
| Вага в упаковці, кг | 5,93 |
| Габарити (ВхШхГ) | 16,6*36,5*37 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон потужності | Більше 2000 Вт |
| Для приготування | Гриля Стейків Сендвічів Сосисок |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Комплектація | Гриль Знімні панелі 2 шт Піддон для жиру Інструкція |
| Потужність | 2000 |
| Напруга | 220 |
| Основна комплектація | Знімні пластини Знімний піддон для збору жиру |
| Пластини для приготування | Гриля Сендвічів Сосисок Стейків |
| Покриття жарочної поверхні | Антипригарне |
| Положення пластин | Гриль |
| Робоча поверхня | Рифлена |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип (1) | Закритий (двосторонній), Електричний гриль |
| Тип управління | Електронний |
| Тип установки | Настільні |
| Колір корпусу | Чорний/Шліфована сталь |
- Ціна: 4 840 ₴










