
Витяжка кухонна ARTEL ART 0960 PUNTO 60 см пристінна 400 куб. м/год кухня 7-10 кв 2 фільтра антивозвратный
4 335 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВИТЯЖКА ARTEl ART 0960 PUNTO Проста, доступна і досить надійна – стандартна витяжка для кухонь ARTEl ART 0960 PUNTO. Модель зі стандартними характеристиками, які підходять для невеликих і середніх кімнат. А біла забарвлення витяжки відкриває величезний вибір духовок і варильних панелей ідентичного стилю.Особливості плоскою (класичної) ARTEl ART 0960 PUNTO:Поширена ширина для цього сегмента техніки – 60 сантиметрів.Двигун з продуктивність 400 м. куб і трьома швидкостями – цього вистачить для ефективного функціонування в кухнях 7-10 кв. Колір витяжки – білий, матеріал – нержавіюча сталь, скляний козирок.Низький рівень шуму вытяжкиОтличительной рисою витяжок Artel є неймовірно низький рівень шуму. Працює на всю потужність витяжка практично не видає ніяких шумів і абсолютно не заважає займатися своїми справами.LED підсвічування вытяжкиУдобная LED підсвічування, вбудована в витяжку подарує вам додаткові зручність і стане відмінною підмогою, при готуванні в умовах низької освітленості.Висока продуктивність вытяжкиБлагодаря спеціальним технологіям, витяжки Artel володіють дуже високою продуктивністю, яка дозволяє в лічені хвилини очистити кімнату від неприємних запахів і частинок гарі.Антивозвратный клапанАнтивозвратные клапани перешкоджають проникненню сторонніх неприємних запахів з вулиці. При включенні витяжки Artel, клапани приходять у рух і безперешкодно пропускають повітря назовні, при виключенні витяжки, клапан закривається та забезпечує чисте повітря всередині приміщення. Характеристики:· тип і монтаж пристінна / вбудовувана· оформлення козырьковая· споживана потужність 200 Вт· виробник: Artel· тип: витяжка плоска· тип монтажу: підвісна (під шафу)· управління: кнопкове· тип освітлення світлодіодне· освітлення (кількість ламп x потужність, Вт) LED 2х1Особенности:· тип фільтра алюмінієвий· тип приладу: проточний / циркуляційний· відведення / рециркуляція повітря· максимальна продуктивність 400 м3/годину· рекомендована площа приміщення (при висоті 2,7 м) 20,5-28,5 м3· матеріал корпусу: нержавіюча сталь / скло· діаметр отвору воздуховода 120 мм· фільтри:· грубої очистки (жировий) металевий· грубої очистки (жировий) з органічних волокон· мотор (кількість х потужність, Вт) 1x110 Вт· кількість швидкостей / інтенсивний режим 3· додатково: клапан.· габарити (ВхШхГ) 18х59.6х50 см· колір білий· країна виробник Узбекистан· гарантія 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип витяжки | Підвісна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6,3 кг г |
| Габарити (ВхШхГ) | 15,5 х 59,6 х 50 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр воздуховода | 12 см |
| Додаткові характеристики | Фільтри: грубої очистки (жировий) металевий грубого очищення (жировий) з органічних волокон Рекомендована площа приміщення (при висоті 2,7 м) 20,5-28,5 м3 |
| Комплектація | Зворотний клапан Монтажний набір Гарантія Інструкція |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь Скло |
| Оснащення | З зворотним клапаном |
| Особливості | Кількість моторів: 1x110 Вт Кнопкове управління |
| Продуктивність, куб. м/ч | 400 |
| Режим роботи | Відвід повітря/рециркуляція |
| Країна виробник товару | Узбекистан |
| Країна реєстрації бренду | Узбекистан |
| Тип (1) | Плоска |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | 2×1 Ватт, LED |
| Тип управління | Кнопкове |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Ширина, див | 59.6 |
- Ціна: 4 335 ₴










