
Витяжка кухонна плоска VENTOLUX PARMA 50 WH 50 см пристінна 400 куб. м/год кухня 5-8 кв вугільні фільтри
3 089 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжка PARMA 50 WHПроста, доступна та вельми надійна — стандартна
витяжка для кухонь PARMA 50 WH. Модель зі стандартними характеристиками,
, які підходять для невеликих і середніх кімнат. А біле забарвлення витяжки
відкриває величезний вибір духовок і варильних панелей ідентичного стилю.Особливості плоскої (класичної) витяжки PARMA 50 WH
торгової марки Ventolux:·
Популярна ширина для цього
сегмента техніки — 50 сантиметрів.·
Двигун із продуктивністю 400
м.куб і трьома швидкостями — цього вистачить для ефективного функціонування в
кухнях 5-8 кв.·
Колір витяжки — білий, матеріал —
емальована сталь.·
Два режими очищення повітря — з
вугільними фільтрами (рециркуляція) і викид повітря за передели приміщення
(відвід).·
Кнопкове керування в передній частині
витяжки.·
Led-смугу забезпечує якісне
освітлення — яскравість 2 Вт. Плоска витяжка PARMA 50 WH має в
комплекті такі пристрої: зворотний клапан, 2 жировловлювальні алюмінієві
фільтри, монтажний набір, гарантія, інструкція. Гарантія надає можливо
безплатного обслуговування впродовж 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,2 кг г |
| Габарити (ВхШхГ) | 13 х 50 х 47 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр воздуховода | 12 см |
| Комплектація | Зворотний клапан 2 жіроулавлівающие алюмінієвих фільтра Монтажний набір Гарантія Інструкція |
| Матеріал декору | Емаль |
| Оснащення | З зворотним клапаном |
| Особливості | Кількість моторів: 1 Кнопкове управління |
| Продуктивність, куб. м/ч | 400 |
| Режим роботи | Відвід повітря/рециркуляція |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип (1) | Плоска |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | 1х2 Вт LED |
| Тип управління | Кнопкове |
| Тип фільтра | Алюмінієвий Вугільний (в комплект не входить) |
| Рівень шуму, дБА | 67 |
| Ширина, див | 50 |
- Ціна: 3 089 ₴





