
Бактерицидна кварцова УФ-лампа BIOM UVC-38W пульт дезінфекція антибактеріальна ультрафіолет озон 99% 40-50 м
1 189 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Характеристики:
· тип лампа УФ бактерицидна
· виробник Biom
· тип лампи UV-лампа з кварцового скла
· довжина хвилі 253,7 нм + 185 нм
· максимальна площа приміщення до 40 м2
· радіус дезінфекції 360°
· напруга AC 220 V/50 Hz
· керування RF-пульт ДК/вимикач
· робочі температури від +5 °C до +40 °C
· матеріал арматури пластик
· матеріал плафонів скло
· ступінь захисту IP: IP20
· кількість ламп 1 шт (у комплекті)
· напруга 220V
· потужність лампи 38 Вт
· особливості:
· антибактеріальний ефект 99%
· світильники серії UVC очищають і дезінфікують повітря
· компактні розміри
· дезінфекції приміщення 3 режими 15/30/60 хвилин
· ресурс роботи лампи 8 000 годин.
· модель світильника з озоном видаляє формальдегіди з повітря
· ультрафіолетові світильники для підтримки гігієни в приміщеннях
· знезаражує повітря та поверхні від бактерій, вірусів, алергенів, формальдегідів, цвілі та інших грибків
· призначення: спальня, вітальня, кухня, гардероб, офіс, магазин, ресторан, школа та дитячий садок, музей, бібліотека
· тип вимикача на шнурі
· у комплекті пульт керування
· габарити (ВхШ) 46 х 21 см
· колір білий
· країна виробник Китай
· країна реєстрації бренда Китай
· гарантія 12 місяців
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 253 нм |
| Комплектація шнуром | Так |
| Кріплення | Універсальне |
| Кількість бактерицидних ламп | 1 шт. |
| Напруга живлення | 220 В |
| Потужність лампи | 38 Вт |
| Середня тривалість роботи лампи | 8000 годин |
| Споживана потужність | 38 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь знезараження повітря | 99 % |
| Час безперервної роботи | 60 хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 46 мм |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 1 189 ₴










