
Блендер заглибний багатофункціональний ручний 10в1 Rotex RTB970-W 800 Вт деруни кубики тертка шатківниця
3 776 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Заглибний багатофункціональний ручний блендер Rotex RTB970-W — незамінний прилад на будь-якій кухні.
Міцний і універсальний. Висока потужність 800 Вт. Плавний контроль швидкості, водночас ергономіка ручки та перемикача продумана так, що приладом зручно користуватися однією рукою, змінюючи швидкість прямо під час роботи.
Ножі з неіржавкої сталі з титановим покриттям. Пластиковий корпус зі знімною ногою. Всі заглибні частини виготовлені з довговічної неіржавкої сталі.
Чаша основна для подрібнення та нарізання кубиками 2 л, чаша з подрібнювачем 1250 мл із двома супергострими ножами.
У комплекті віночок, мірний стакан 600 мл, терка для дерунів, диск двусторонний для нарізки та подрібнення овочів і фруктів, 2 насадки для нарізання кубиками 8х8мм і 11х11мм, насадка для нарізування соломкою. Ручка з петлею для підвішування. Колір: білий.
* в новій комплектації доданий пінозбивач молока
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Колка льоду | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Мірний стакан | Так |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 2000 мл |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Вінчик для збивання | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Кількість насадок для нарізання і шинкування | 3 |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Насадки для нарізки і шинкування | Так |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RTB970-W |
| Вага | 4,09 г |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 37.5 x 24 x 26 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові ємності | Чаша подрібнювача |
| Ємність міні-подрібнювача, мл | 1250 мл |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 7 |
| Кількість оборотів в хвилину | 13000 |
| Кількість чаш | 2 |
| Комплектація | Блендер Віночок Мірний стакан (600 мл) Тістоміс Два диска Насадка для нарізки кубиками (2 шт) Насадка для нарізки соломкою Мульти-подрібнювач (2 л) Велика чаша для подрібнення (1.25 л) Інструкція по експлуатації |
| Матеріал ніжки блендера | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Потужність, Вт | 800 |
| Насадки | Віночок для збивання Міні-подрібнювач Велика терка Гак для замісу тіста Дрібна терка Мульти-подрібнювач Нарізка кубиками Терка для дерунів Шинкування |
| Особливості | Прогумована ручка Плавне регулювання швидкості |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип (1) | Занурювальний Подрібнювач |
| Управління | Механічне |
| Колір виробу | Білий |
- Ціна: 3 776 ₴










