
П'ятимісний моторно-гребний надувний човен пвх Intex 68325 Excursion 5 Set (366*168*43) 600 кг із веслами
8 506 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ПО ПРОМОПЛАТЕ ТОВАР НЕ ОТПРАВЛЯЕТСЯ
Тип: Моторно-гребний човен — приводиться в рух як за допомогою веселих, так і за допомогою встановлення мотора.
Для монтажу мотора використовується навісний транець, який встановлюється на надувний борт. РЕГІСТРАЦІЯ НЕ ТРЕБУЄТЬСЯ!
Серія: «Спортивна» — зроблена з міцного та довговічного матеріалу для стабільності використання, підходить для риболовлі та катання в озерах і річках.
Товщина матеріалу: 0,75 мм
Максимальна місткість: 59 дорослих.
Максимальне навантаження: 600 кг
Кількість повітряних камер: 3.
Дно надувне. Надувається разом із човником. Судно з таким дном стійкіше та є досить жорстким, щоб не використовувати додаткові настили. Дно (конструкція): I-Beam (тм) — одношаровий ПВХ
Тримачі (фіксація): тримач для вудки являє собою трубку, у яку вставляється комель вудлища, і кріплення на борт човна (4 шт.).
Швартовка: швартувальний трос по всьому периметру човна.
Сумка для снастей: є.
Чохол для зберігання: є.
Гніздо для транця: є.
Увімкнені: стандартна вимкнена (трикутна), слугує для комфортнішого керування й дає змогу фіксувати весла (4 шт.).
Насос: високоякісний пластик; накачування за прямого та зворотного руху поршня; об'єм камери 1,7 л.
Габарити: Кількість місць: п'ятимісна. Розмір у надутому вигляді: 366 х 168 см. Висота в надутому стані: 43 см. Довжина весел: 122 см. Колір: сірий.
Комплектація: Насос ручної весла алюмінієві універсальні Клапан: Boston клапан (подвійної дії) на дві основні камери корпусу для швидкого заповнення, швидкого спуску; силіконовий клапан
Надувні сидіння зі спинками
*Пі питання гарантії треба зауважити, що гарантія, обмін і повернення на надувні вироби не поширюється. Але це не має вас лякати, адже компанія INTEX піклується про своїх споживачів і перевіряє кожен виріб ще на виробництві. Уже багато років поспіль компанія INTEX є світовим лідером із продажу надувних виробів. Ним довіряють тисячі людей у всьому світі. І наш інтернет-магазин закуповує ці товари, тому що довірився виробнику. Ми не маємо можливості перевіряти надувні меблі, як їх перевіряють на виробництві. Саме з цієї причини Ви не отримуєте гарантій від нашого магазину. Усі проколи легко усуваються за допомогою ремкомплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 27 кг |
| Вантажопідйомність | 600 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Довжина | 366 см |
| Кількість сидячих місць | 5 шт. |
| Особливості | Кочети, Розбірні весла, Тримач для вудки, Насос |
| Пасажиромісткість | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Тип дна | Надувне |
| Тип сидіння | Надувне |
| Ширина | 168 см |
| Щільність матеріалу | 750 г/м2 |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 122 см |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 36 см |
| Довжина у складеному вигляді | 52 см |
| Ширина у складеному вигляді | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 68325 new |
| Вага (1) | 27 кг |
| Висота | 43 см |
| Габарити упаковки | 52 х 61 х 35,5 |
| Вантажопідйомність, кг | 600 кг |
| Додаткові характеристики | Довжина весел:122 см Стандартні кочети (тримачів для весел) трикутні Місткість: п'ять дорослих Гніздо для транцем Сумка для зберігання Швартовочный трос по всьому периметру човна Тримач для вудок |
| Доставка/Оплата | Відправка Новою поштою з післяплатою по всій Україні. |
| Кіль, Немає/Є | Немає |
| Комплектація | Човен надувний Весла алюмінієві універсальні Ручний насос 1,7 л Клапан: Boston (подвійної дії); силіконовий клапан Надувні сидіння зі спинками |
| Пасажиромісткість, чол | 5 чол. |
| Щільність тканини | 750 г/м2 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Гребні з навісним транцем Моторні з навісним транцем |
| Тип днища | Надувне |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 8 506 ₴










