
Двомісний надувний гребний човен пвх (236*114*41) Intex Challenger 2 Set 68367 200 кг із веслами та насосом
2 955 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: Гребний човен — рухається за допомогою веселих веселощів. Має замкнуту форму корпусу без бортів, що виступають назад, і плоске днище. Переваги: компактність, мала вага, плавність і безшумність ходу. Оптимальний варіант для риболовлі та відпочинку. Обладнується м'яким дном. Серія: «Спортивна» — модель зроблена з міцного та довговічного матеріалу для стабільності використання, підходять для риболовлі та катання в озерах і річках. Матеріал: високоякісний вініл. Товщина матеріалу: 0,45 мм Максимальна місткість: двоє дорослих. Максимальне навантаження: 200 кг Кількість повітряних камер: 3 Дно: надувне — надувається разом із човником. Судно з таким дном стійкіше та є досить жорстким, щоб не використовувати додаткові настили. I-BeamTM: одношаровий ПВХ. Тримачі (фіксація): тримач весла (веслотримач, фіксатор) призначений для фіксації весла на борту надувного човна ПВХ у режимі руху під мотором або вчасно риболовлі (2 шт.) Швартування: за допомогою зовнішнього леєра та ручок із двох боків Увімкнені: стандартна прибрана (кругла) слугує для комфортнішого керування й дає змогу фіксувати весла 2 шт Насос: у високоякісний пластик; накачування за прямого та зворотного руху поршня; об'єм камери — 0,9 л. Габарити: Кількість місць: двомісна. Розмір у надутому вигляді: 236 х 114 см. Висота в надутому стані: 41 см. Довжина веселощів: 122 см. Комплектація: Насос ручної Весла човнові пластикові клапани: Boston клапан (подвійної дії) на дві основні камери корпусу для швидкого заповнення, швидкого спуску; силіконовий клапан *Су питань гарантії треба зауважити, що гарантія, обмін і повернення на надувні вироби не поширюється. Але це не має вас лякати, адже компанія INTEX піклується про своїх споживачів і перевіряє кожен виріб ще на виробництві. Уже багато років поспіль компанія INTEX є світовим лідером із продажу надувних виробів. Ним довіряють тисячі людей у всьому світі. І наш інтернет-магазин закуповує ці товари, тому що довірився виробнику. Ми не маємо можливості перевіряти надувні меблі, як їх перевіряють на виробництві. Саме з цієї причини Ви не отримуєте гарантій від нашого магазину. Усі проколи легко усуваються за допомогою ремкомплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Довжина | 236 см |
| Матеріал | Неармований ПВХ |
| Особливості | Розбірні весла, Клапан для зливу води, Ручки для перенесення, Кочети, Насос, Леєрний трос |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Надувне |
| Ширина | 114 см |
| Щільність матеріалу | 0.45 г/м2 |
| Весла | |
| Весла | Пластик |
| Довжина весла | 2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 68637 |
| Вага (1) | 6,2 кг |
| Висота | 41 см |
| Вантажопідйомність, кг | 200 кг |
| Додаткові характеристики | Довжина весел:122 см Наявність кочетів (тримачів для весел) Місткість: два дорослих Силіконовий Клапан, Boston (подвійної дії) |
| Комплектація | Човен надувний 2 човнових весла Ручний насос |
| Пасажиромісткість, чол | 2 чол. |
| Щільність тканини | 450 г/м2 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Гребні |
| Тип днища | Надувне |
- Ціна: 2 955 ₴










