
Каркасний сімейний круглий басейн (366*76 см) Intex 28210 New збірний відкритий 6503 л
5 848 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний басейн Intex Опис товару Тип: збірний, каркасний басейн. Форма: кругла. Серія: Metal FrameTM. Матеріал чаші: тришаровий ПВХ: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ. Матеріал товщина: стінок — 0.50 мм дна — 0.32 мм. Зовнішнє облицювання: синій. Внутрішнє облицювання: малюнок з імітацією мозаїки. Матеріал каркаса: корозійно-стійкий металевий каркас (оцинковані сталеві труби з порошковим покриттям). Система складання: система легкої фіксації на штифтах. Час монтажу: установлення зазвичай займає приблизно 30 хвилин із 2-3 людьми, виключаючи земляні роботи, заповнення. Діаметр: 366 см. Висота зовні 76 см, висота всередині 68 см. Місткість води, об'єм 90%: 6503 л. Кількість стояків: 12 шт. Адаптер для зливання води: є. DVD з інструкціями: є. Чаша, тип під'єднання: на хомутах. Заглушки до виходів під фільтрацію: є. Зливний клапан: вбудований зливний клапан полегшує зливання. Розмір упаковки: 29.8 x 31.8 x 87.6 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Діаметр | 366 см |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 6503 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21,9 кг г |
| Вид | Басейни |
| Вікова група | Дорослі |
| Габарити | Діаметр: 366 см. Висота: 76 см |
| Габарити упаковки | 87.6 х 44.1 х 29.8 |
| Клапан | Вбудований |
| Комплектація | Стандартна |
| Конструкція | Каркасний |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 5 848 ₴






