
Сімейний надувний наливний басейн (244*76) Easy Set Intex 28110 з ручним насосом 2419 л круглий
2 537 ₴
- Немає в наявності
- Код: 28110
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Надувний басейн Intex 28110, 244 х 76 см Діаметр: 244 см. Фактичний діаметр надувного кільця: 195.2 см. Місткість води до 90%. Об'єм 2 419 літрів. Висота: 76 см. Фактична висота до надувного кільця 58 см.
Тип підключення на хомутах. Принцип встановлення: набуває форми під час наповнення водою завдяки надувному кільцям. Час монтажу 15 хвилин + наповнення водою. ВНУТРЕННЯЯ ОБЛИЦОВКА. Приємний синій колір — вже знайоме всім рішення від виробника. Надувний басейн гармонійно впишеться в екстер'єр Вашого двору, і в спекотні літні дні буде Вашим оазисом свіжості. ✓ Внутрішнє блакитне облицювання надає відчуття свіжої води. ✓ Малюнок "під мозаїку" імітує облицювання стаціонарних басейнів. МАТЕРІАЛ — ПРОЧНИЙ тришаровий ПВХ: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ ✓ Надувне кільце — одношаровий ПВХ завтовшки 0.27 мм ✓ Стінки — тришаровий ПВХ завтовшки 0.50 мм * ✓ Дно — одношаровий ПВХ 0.25 мм *Трьохсний ПВХ — це два шари ПВХ зі скловолоконною сіткою посередині ВСТАНОВЛЕННЯ ✓ будувати та розкласти чашу басейну ✓ Накачати надувне кільце за допомогою насоса ✓ Наповнити басейн водою: кільце підніматиметься в міру заповнення. Встановлення 5 кроків: підготовка — захист Крок No1: Прибрати всі гострі предмети. Крок No2:будити поверхню, допускається похибка до 4 см Крок No3: Пісок — використовуйте тільки в парі з підстилкою, необхідний захист від протирання дна чаші. Крок No4: Підстилка — захист від бруду, протирання, тертя дна. Крок No5: Екструдований пінополістирол (висота до 3 см) — захист від проколів, теплоізоляція, м'яке дно. Внимание! ✓ встановлення: надувне кільце накачуйте максимум на 80% ✓ зберігання: у сухому, у недоступному для гризунів місці.
Комплектація: Насос для надування: ручний, об'єм 0,9 л. Адаптер для зливання води: є. Зливний клапан: є. Фільтр-насос: немає (необхідний для механічного очищення води — купується окремо). DVD з інструкціями: ні. Драбина: немає. Підстилка: немає (необхідна для захисту дна від проколів — купується окремо). Тент: немає (необхідний для захисту від сміття — купується окремо). Чаша (лайнер). Використання без насоса: можливе за допомогою заглушок (у комплекті). Під'єднання насоса: можливе (на хомутах). Паковання: картонна коробка. Вага: 6.3 кг. Розмір: 29.8*17.8*38.7 см. *Пі питання гарантії треба помітити, що гарантія, обмін і повернення на надувні вироби не поширюється. Але це не має вас лякати, адже компанія INTEX піклується про своїх споживачів і перевіряє кожен виріб ще на виробництві. Уже багато років поспіль компанія INTEX є світовим лідером із продажу надувних виробів. Ним довіряють тисячі людей у всьому світі та наш інтернет-магазин закуповує ці товари, тому що довірився виробнику. Ми не маємо можливості перевіряти надувні меблі, як їх перевіряють на виробництві саме з цієї причини Ви не отримуєте гарантій від нашого магазину. Усі проколи легко усуваються за допомогою ремкомплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Діаметр | 244 см |
| Об`єм | 2419 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 28110 |
| Вага | 6,3 кг г |
| Вид | Басейни |
| Вікова група | Дорослі Діти |
| Габарити | Діаметр: 244 см. Висота: 76 см |
| Габарити упаковки | 38.7 х 29.8 х 17.8 |
| Доставка/Оплата | Відправка Новою поштою з післяплатою по всій Україні. Передоплата 20% від вартості товару (або вартість доставки у дві сторони). Відправка Укрпоштою та Justin. Передоплата 100% від вартості товару. |
| Клапан | Вбудований |
| Комплектація | Басейн Насос ручний (обсяг 0,9 л) Заглушки: 2 шт |
| Конструкція | Надувний |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 2 537 ₴









