
Каркасний сімейний прямокутний басейн (300 х 200 х 75 см) Small Frame Intex 28272 збірний відкритий 3834 л
5 286 ₴
- Немає в наявності
- Код: 28272
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР НЕ ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ ЗА ПРОМОПЛАТОЮ (НАКЛАДЕНИМ АБО ПЕРЕДПЛАТА ПО РЕКВИЗИТАХ ФОП)
Прямокутний збірний каркасний басейн Small Frame Intex 28272, 300 х 200 х75 см
Басейн Rectangular Frame Pool Intex 28272 швидко встановлюється на відповідному гладкому майданчику. Для цього буде потрібна вирівняна поверхня ґрунту, жовта підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту.
Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал вироблений за допомогою передової технології Super-Tough, що істотно підвищує міцність.
Каркас басейну, вироблений з поцинкованих міцних труб, захищений від іржі та розрахований на досить високі навантаження.
Днище забезпечене зливним зручним клапаном. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду в потрібне місце.
Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та тентом-кришкою, які рекомендуємо придбати для якіснішого використання басейну. Ця комплектація басейну не обладнана фільтр-насосом. Вода в басейні "об'язана" циркулювати та перемішуватися. Інакше вода набагато швидше застоюється і зіпсується.
Характеристика Довжина — 300 см, ширина — 200 см, висота — 75 см. Вага — 20,7 кг. Каркас — оцинковані сталеві труби. Об'єм води — 3834 л. Кількість стояків: 4 прямі/6 витичних. Розмір упаковки: 30x25x116 см. Серія — Rectangular Frame Pool Зливний клапан: є. Фактичний розмір: 330 х 230 см, стійки +15 см із кожного боку. Паковання: картонна коробка. Форма: прямокутний. Колір синій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Висота | 70 см |
| Глибина | 67 см |
| Довжина | 300 см |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 3834 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 28272 |
| Вага | 20,7 кг г |
| Вид | Басейни |
| Вікова група | Дорослі |
| Габарити | 300*200*75 см |
| Габарити упаковки | 101.6 х 29.8 х 25.4 |
| Доставка/Оплата | Відправка Новою поштою з післяплатою по всій Україні. Передоплата 20% від вартості товару (або вартість доставки у дві сторони). Відправка Укрпоштою та Justin. Передоплата 100% від вартості товару. |
| Клапан | Вбудований |
| Комплектація | Стандартна/базова |
| Конструкція | Каркасний |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ: ПВХ + скловолоконна сітка + ПВХ |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 5 286 ₴









